Yıllık EA Play ile FIFA 21 oynanır mı?

Ragnarsson

Hectopat
Merhaba, ben Steam üzerinden FIFA 21 oynamak için yıllık EA Play almayı düşünüyorum ama birkaç yerde okudum sadece 10 saatlik bir oynama fırsatı veriyor diye yazıyordu ama o 10 saatlik deneme sürümü sadece aylık satın alanlar içinmiş. Eğer yıllık satın alırsam devamlı FIFA 21 oynayabilir miyim, bilgisi olan yardımcı olabilir mi?

Dosya Ekleri

• dfasd.jpg
    dfasd.jpg
    98,2 KB · Görüntüleme: 130
Son düzenleyen: Moderatör:
Yani kesin bilmiyorum ama olmadığına da eminimdir yani. 169 TL'ye yıllık oynayamazsın. Origin onun yıllığını 900TL'ye satıyor.

Belli bir süre olmayacak EA Play'de şu an için sadece 10 saat oynayabilirsin. Sonrasında oynayamazsın. Oyun 3 ay sonrada gelebilir 5 ay sonrada. FIFA 20 gelmişti mesela ama kaç ay sonra eklenmişti bilmiyorum.

Aylık ve yıllık planlar ayrı premium ve normal planlar ayrı. Premium'un aylık veya yıllık planlarını alırsanız oynayabilirsiniz diye biliyorum.

FIFA'yı tam sürüm ve sınırsız oynamak istiyorsanız Origin üzerinden EA Play Pro'ya abone olmanız gerekmekte. Steam'de ise EA Play Pro olmadığı için, EA Play'e abone olduğunuzda maksimum 10 saat oynayabilirsiniz.

Merhaba, ben Steam üzerinden FIFA 21 oynamak için yıllık EA Play almayı düşünüyorum ama birkaç yerde okudum sadece 10 saatlik bir oynama fırsatı veriyor diye yazıyordu ama o 10 saatlik deneme sürümü sadece aylık satın alanlar içinmiş. Eğer yıllık satın alırsam devamlı FIFA 21 oynayabilir miyim, bilgisi olan yardımcı olabilir mi?

10 saat boyunca oynayabiliyorsunuz. Ben çıktığında 60 TL'ye almıştım yıllığını.

Peki bir Allah kulu da nasıl 10 saatlik deneme yapılabilceğini neden yazmaz. Buyrun hesabımdaki görüntü bu. Hangi bölümden oyunu 10 saat oynayacağız aydınlatın lütfen.

1603132848980.png

Yeni konular

Geri
Yukarı