Yıllık EA Play ile FIFA 21 oynanır mı?

Benim mesajımda gönderdiğim ekran görüntüsüne baktın mı?

Gidip EA Play aboneliğini alacaksın ve buradan oynayacaksın anlaşılmayacak bir durum yok.
Adsız.png

Gidip EA Play aboneliğini alacaksın ve buradan oynayacaksın anlaşılmayacak bir durum yok.
Arkadaşım, EAPlay aboneliğim var var. Yıllık aldık daha önce, sorduğum soruyu önce bir anlayın da öyle cevap verin.

Şimdi sorumu tekrar daha ayrıntılı şekilde yazıyorum dikkatli okuyun lütfen ; EAPlay aboneliği olduğu halde oyunu 10 saat oynayabilmek için gerekli link neden aktif olmaz, ya da bu link nerededir? Hangi bölümün altındadır? ya da EAPlay aboneliği haricinde ekstra yapılması gereken herhangi bir işlem daha var mıdır?
Sorumun cevabını vereyim de konu kapansın.
Eğer EAPlay aboneliğiniz varsa bir süre sonra - ki bu sürenin ne kadar olduğu belli değil- ilgili oyunun içeriğini görmek için mouse sol tuşuna oyunun üzerine gelerek 1 kez tıkladıktan sonra aşağıdaki gibi bir link açılması gerekiyor. Yok ise 10 saatlik denemeyi yapamıyorsunuz. Link tam olarak aşağıda kırmızı çizgi ile alelade işaretlediğim yerde çıkıyor.

1603305662609.png

Son düzenleme:
Merhaba, ben Steam üzerinden FIFA 21 oynamak için yıllık EA Play almayı düşünüyorum ama birkaç yerde okudum sadece 10 saatlik bir oynama fırsatı veriyor diye yazıyordu ama o 10 saatlik deneme sürümü sadece aylık satın alanlar içinmiş. Eğer yıllık satın alırsam devamlı FIFA 21 oynayabilir miyim, bilgisi olan yardımcı olabilir mi?

Steam'deki EA Play standart süeüm EA Play yani bununla yeni çıkan oyunların deneme sürmünü oynarsınız, Full oynamak için ise Premium EA Play almanız gerekmekte o da sadece Origin üzerinde var. Sanırım aylık 4 Euro ama emin değilim bir kontrol edersiniz.
Şuan EA Play’de FIFA 20 var mı?
Siteden baktım eklenmiş

Steam'deki EA Play standart süeüm EA Play yani bununla yeni çıkan oyunların deneme sürmünü oynarsınız, Full oynamak için ise Premium EA Play almanız gerekmekte o da sadece Origin üzerinde var. Sanırım aylık 4 Euro ama emin değilim bir kontrol edersiniz.

Siteden baktım eklenmiş
Aylık 4 euro mu fiyatı ?

FIFA 20 standart sürümün içinde, EA Play standart versiyonu aylık 29, yıllık 169 TL.

EA Play Premium aylık 15 Euro imiş yanlış hatırlıyormuşum.

Bana FIFA 20 lazım zaten. Ancak ben baktığımda FIFA'yı göremedim zahmet olmazsa baktığınız yerin ekran fotoğrafını atar mısınız? Garanti olsun boşuna para vermiş olmayayım FIFA 20 yoksa.

Bana FIFA 20 lazım zaten. Ancak ben baktığımda FIFA'yı göremedim zahmet olmazsa baktığınız yerin ekran fotoğrafını atar mısınız? Garanti olsun boşuna para vermiş olmayayım FIFA 20 yoksa.
EA kurnazlık yapıp steam tarafına fifa 2020'yi getirmemiş.Bu yüzden steam tarafındaki EA playde bulunmuyor
Normalde EA Play Kütüphanesi Şöyle:

Geri
Yukarı