Yine bir ceza vakası

• Konuyu başlatan pusat57
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 1B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
P

pusat57

Ziyaretçi
@MF Şimdi geçenlerde hatırlarsınız bana bir haftalık ceza vermiştiniz. Nedeni iste benim özelden yardım istememdi. Sonra @Recep Baltaş açtığım bir konuyu gördü ve belli bir mesaj sayısı olanlar özelden yardım isteyebilir demişti ve sizde bana yanlışlık oldu diye özelden mesaj atmıştınız. Bende önemli değil demiştim. Aradan fazla zaman geçmeden @Akif özelden yardım istediğim nedeni ile yine ceza verdi.

Bir konu filan açmadım boş ver dedim kendi kendime. Sonra ekran kartı ile ilgili bir konuda tartıştığım bir kişi sürekli salça diyordu hatta bir ara salça resmi bile attı. Nerden bağladıysa artık konuyu salça'ya? Sonra bir iki üç salça salça derken bende dedim ki dostum sen salça'yı annen'e ver biz konumuza dönelim dedim uygunsuz üslup deneniyle yine ceza yedim. Ters bir şey demedim tartıştığım kişi bile bir şey demedi. 2 gün önce yine ceza yedim Türkçe kurallarına uymayan mesaj diye. Doğrudur hatam vardı gördüm.

Ama nedense o konu da Türkçe kurallarına uymayan başka arkadaşlarda vardı ceza almadılar. Ondan sonra aşırı Fan boyluk nedeniyle ceza yedim kanıtım yokmuş. Ya arkadaş ben kendim kullandığım ürün ile ilgili mesaj atıyorum sen hala İntel'in AMD'den hızlı olduğunu öğrenemediysen ben ne yapayım?

Nvidia kart önerdim yine ceza alıyorum. Yanlış bir şey mi söyledim? Nvidia'nın yazılımın iyi olduğunu söyledim ki bir çok konu da GTX 770 yerine R9 280X önermişliğim var 3 GB vRam'den dolayı. Bir çok konu da. Burda Fan boyluk nerde? Kuralları sen bir daha oku Akif Peköz. Özelden yardım isteme hakkım var. Saygılar. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Haksız olduğumu düşünmüyorum ama belli olmaz tabi. :D

Salça resmi atan arkadaş benim. O zaman o konuda siz tartışmayı konuyu açan arkadaşın istediği yerden çok farklı yerlere çektiğiniz için kendimce dalga geçmiştim. Zaten onun yüzünden 1 gün ceza yedim. Sizin ceza almanıza gelince de bizzat sizi ben rapor ettim. Kullandığınız üslup yanlış diye. Sanırım bu yüzden ceza almışsınız. Ama bende ceza aldım. Bunu da bilin.

Ceza verenlere baktım, hep farklı kişiler ceza vermiş. O kadar ceza almana rağmen (62 tane almışsın) halen bir gelişme olmamış sende. O salça mesajını ben görseydim süresiz ceza verirdim. Yine 1 gün ile iyi kurtarmışsın. Bu tür konuların açılmaması gerektiğini de biliyorsun, kendi yaptıklarını görmek yerine yöneticilerin açıklarını aramaya çalışıyorsun. Bu şekilde devam etmeni hiç tavsiye etmem.

Konuyu kilitliyorum.

4500 mesajınız var ancak kusursuz bir mesajınız da yok. Cezalarınızın tutarsız bir yanı da yok.

1. Kullanıcılar, diğer kullanıcılarından ve yöneticilerden Skype, Teamviewer vb. servislerden özel hizmet isteyemez. Burası halka açık bir bilgi paylaşım platformudur.

Kurallarda Facebook'un yazmaması Facebook'tan iletişime geçme şansınızın olduğunu göstermiyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı