Yine de kapat demek bilgisayara zarar verir mi?

Mozart

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Başlat menüsünden bilgisayarı kapatırken task host window arka plandaki uygulamaları durduruyor diyor ve bilgisayar kapanmıyor, ben de biraz bekliyorum ve olmayınca yine de kapat diyorum. Bilgisayara zarar verir mi?

neye göre? Kime göre!

Merhaba. Başlat menüsünden bilgisayarı kapatırken task host window arka plandaki uygulamaları durduruyor diyor ve bilgisayar kapanmıyor, ben de biraz bekliyorum ve olmayınca yine de kapat diyorum. Bilgisayara zarar verir mi?
Her ne kadar donanımsal olarak bir zarar vermese de yazılımsal olarak programların doğru şekilde kaydedilmesine izin vererek kapatmanız potansiyel dosya kaybını ve bozulmasını önleyecektir.

neye göre? Kime göre!

Her ne kadar donanımsal olarak bir zarar vermese de yazılımsal olarak programların doğru şekilde kaydedilmesine izin vererek kapatmanız potansiyel dosya kaybını ve bozulmasını önleyecektir.
Steam açık değil, hiçbir arka plan işlemi de yapmıyorum ama kapatmayı engelliyor?

Task Host Window, bilgisayarınızı kapattığınızda aktif olan ve arkada çalışan uygulamaları sonlandırmaya yarayan bir hizmettir. Bu sayede, bilgisayarınızı kapattıktan sonra çalışmaya devam eden uygulamaları veya hizmetleri denetler. Bir tehdit (bilgisayar virüsü) değildir.

Kapatabilirsiniz. Bir zararı olmaz.
@29028 bana göre? Var mı diyeceğin?

Artı -2 Eksi

Geri
Yukarı