YKS 2021 için AYT edebiyat 15 net

Bentayga

Centipat
Katılım
11 Ağustos 2020
Mesajlar
119
Makaleler
1
Kısa bir süre kaldı. Şu an yoğun şekilde AYT çalışıyorum. Genelde edebiyat netlerim 7-8 arası. Matematik ise ortalama 4-5 net. Geçenlerde en iyi öğrenci şehri diye bir başlık açmıştım. Geleceğe dönük hedeflerim ve düzgün bir şehir için Antalya'da okumayı düşünüyorum. Yönetim bilişim sistemleri ve uluslararası ticaret ve lojistik bölümlerini yazacağım. Evet çok yüksek bölümler değil ama benim AYT netlerimde TYT kadar iyi değil. AYT edebiyat şu an 7-8 arası geliyor. Anlam bilgisi ve şiir bilgisi yapıyorum. 15 nete çıkmak için sürem kısıtlı. Elimden geleni yaparsam rahatlıkla çıkarım. Ama nasıl başlayacağım? Hangi konular bu kısa sürede yetişir akıl verirseniz çok mutlu olurum. Anlam bilgisi ve şiir bilgisi cepte. 8 net desek ortalama 8 net daha arttırmak için hangi konulara çalışmam lazım? Kısa sürede bitecek konular hangisi?
Merak edenler olursa. Eşit ağırlıkçıyım. Coğrafya tarih fena değil. TYT Türkçe ve sosyal netlerim gayet iyi. Mat ise işte olduğu kadar. Fenden ise bildiğim basit bir şey olursa karalarım. AYT için her öneriye açığım. Mat olur edebiyat olur coğrafya tarih olur hiç fark etmez.
 
KS
KS
Bentayga

Bentayga

Centipat
Katılım
11 Ağustos 2020
Mesajlar
119
Makaleler
1
Hocam tekrar videoları sizin için ilaç olabilir diye düşünüyorum. Ben de benzer durumdayım, tm ile dilden gireceğim.

Hocam kısa sürede öğrenebileceğim konular lazım. Milli edebiyat, cumhuriyet edebiyatı ve edebi akımlara başladım. Her birinden 1 net gelse 10 net oluyor. Kalan zamanda belki başka konulara bakarım.
 
Yukarı