YKS 2023 kitap önerisi

Konu anlatımlı matematik kitabı önermem. Çünkü konunun mantığını anlatan bir kitaba henüz rastlamadım.
345 ve 3d'yi şiddetle öneririm. Bu iki yayınevini matematik, geometri, edebiyat ve türkçe için öneriyorum.

Hangi ders için olsun?
Hiç farketmez.

Konu anlatımlı matematik kitabı önermem. Çünkü konunun mantığını anlatan bir kitaba henüz rastlamadım.
345 ve 3D'yi şiddetle öneririm. Bu iki yayınevini matematik, geometri, edebiyat ve Türkçe için öneriyorum.

Benim matematik 0 hiç yok hemen hemen şimdi baştan başlıyorum her şeye yine de yapabilir miyim sence? Yapılır mı yani

2. Mezun bıraktım
Zor o zaman. Ama bu imkansız olduğu anlamına gelmez.
Burada bir çok insan sana yapamazsın der. Onlara da takılma. Hedeflerin için çalış. Yapamadığın soruların üstüne git. Matematiği yapabilmen için pes etmemen lazım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu arada youtube'dan matematik bitirme kamplarına katılmanı önermem. Önemli olan konuları kısa sürede bitirmen değil soruları çözebilmen. Sağlam bir temel atmadan Limit-Türev-İntegral konularını yapamazsın.

Tyt ve Ayt konularını en geç şubata kadar bitirmen lazım.
Hedefin çok yukarlarda değilse bu sene çalışmana bağlı olarak kazanırsın ama hedeflerin çok yukarıdaysa seneye de mezuna kalacağın kesin.

Mezuna kalmaktan korkma, gelecekte pişman olmaktan kork.

Son düzenleme:
Zor o zaman. Ama bu imkansız olduğu anlamına gelmez.
Burada bir çok insan sana yapamazsın der. Onlara da takılma. Hedeflerin için çalış. Yapamadığın soruların üstüne git. Matematiği yapabilmen için pes etmemen lazım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu arada youtube'dan matematik bitirme kamplarına katılmanı önermem. Önemli olan konuları kısa sürede bitirmen değil soruları çözebilmen. Sağlam bir temel atmadan Limit-Türev-İntegral konularını yapamazsın.

Tyt ve Ayt konularını en geç şubata kadar bitirmen lazım.
Hedefin çok yukarlarda değilse bu sene çalışmana bağlı olarak kazanırsın ama hedeflerin çok yukarıdaysa seneye de mezuna kalacağın kesin.

Mezuna kalmaktan korkma, gelecekte pişman olmaktan kork.
Knk çok sağol bakalım çalışıyorum güzelce konular erken biter gibi şuan ateşi felaket körükledin devamı güzel olur inş çok sağol <3

Geri
Yukarı