YKS 45 gün kala ne yapabilirim?

BlackCaT

Kilopat
Yer
İstanbul
Arkadaşlar 5 ay çok çalışmadım. EA ilk 350bin istiyorum. Şu an TYT'den 25-30 net AYT'den 20-25 yapıyorum. Özelde burslu okuyacağım. Matematikten belirli konulara çalışarak 10-15 net yapmak istiyorum. Sizce olur mu? Yoksa mezuna kalmak istemiyorum. Ailem zaten özele gideceksin 350K'ya gir bir zahmet diyorlar. Ne önerirsiniz?

Not: Okuyacağım okul %50 burslu 425bin ile almış en son geçen sene.

Ne önerirsiniz?
Çalışmanı öneririm. Neyi yapabileceğini senden başkası bilemez. Birisi bana 350k için ne yapman gerekir dese uyumam gerekir derim. Belki sen de öyle birisindir demeyi isterdim ama böyle bir konu açtığına göre şüphelerin var. Çalışmak tek yol.

Arkadaşlar 5 ay çok çalışmadım. EA ilk 350bin istiyorum. Şu an TYT'den 25-30 net AYT'den 20-25 yapıyorum. Özelde burslu okuyacağım. Matematikten belirli konulara çalışarak 10-15 net yapmak istiyorum. Sizce olur mu? Yoksa mezuna kalmak istemiyorum. Ailem zaten özele gideceksin 350K'ya gir bir zahmet diyorlar. Ne önerirsiniz?

Not: Okuyacağım okul %50 burslu 425bin ile almış en son geçen sene.
Ben de ailene katılarak ''350K'ya gir bir zahmet'' diyorum. :)

12. sınıfta son 50-60 gün çalışmıştım 59k sıralama geldi mezuna kaldım. Geçen sene ilk seneme göre çok çok daha iyiydi sınav yığılmadan dolayı cok bir şey değişmedi bu sene bakalım neler olacak. Demem o ki her şey olabilir bu kısa zamanda...

Geri
Yukarı