YKS İçin Konu Anlatımlı Kitaptan Çalışmak Ne Kadar Faydalı?

Olay bu işte. Konu eksiğin matematikte ya da başka derste olduğunu düşünmüyorum. Soru tipleri sınırlıdır. Çok fazla varyasyon var kabul, ama bi süre sonra göreceksin ki hepsine hakimsin ve hepsi için bi fikir yürütebiliyorsun. Olay burda bitiyor. Çok farklı kaynaklardan soru çözmelisin ve haftada 4-5 deneme yapmalısın kendine. Süre tutarak tabii ki.

Olay bu işte. Konu eksiğin matematikte ya da başka derste olduğunu düşünmüyorum. Soru tipleri sınırlıdır. Çok fazla varyasyon var kabul, ama bi süre sonra göreceksin ki hepsine hakimsin ve hepsi için bi fikir yürütebiliyorsun. Olay burda bitiyor. Çok farklı kaynaklardan soru çözmelisin ve haftada 4-5 deneme yapmalısın kendine. Süre tutarak tabii ki.
Çok teşekkür ederim tavsiyeleriniz için.

Konu eksiğimiz varsa deneme ne zaman çözmeliyiz ?

Konu eksiğini tamamladıktan sonra elbette, ki diğer eksiklerini de belirleyesin, böyle böyle eksik kalmayana kadar gidilmeli bence, en azından ben öyle yapıyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı