YKS için ne yapmam gerektiğiyle ilgili fikirlerinizi alabilir miyim?

damesblanches

Femtopat
Daha fazla  
9. sınıfım çok boştu. Açıkçası cahillik yapıp dersleri önemsememiştim. 10. sınıfın ilk dönemi şöyle böyle geçti derken ikinci dönem okullar kapandı ve tekrar açılmadı.😅 11. sınıfta yalnızca ikinci dönem 1 ay okula gittik. Sonrasında yine kapandı ve büyük ihtimalle açılmaz. İkinci dönem sınavları isteğe bağlı olacakmış. Ben tekrar sınav stresine girmek istemediğim için ilk dönem yazılı notlarıyla geçeceğim. Bu yıl hiçbir şey öğrenmedim. Ve sanırım benim için 11. sınıf bitti diyebilirim. Yani hiçbir şey öğrenmedim ama artık sınav öğrencisi sayılırım. Ne yapmam gerektiğine dair hiçbir fikrim yok. Oturayım 11. sınıfı mı çalışayım, TYT mi çalışayım, ikisi birlikte mi gitsin?

Açıkçası hiç motivasyonum yok. Bir süre çalışıp sonra düzeni oturtamıyorum. Haliyle sıkılıyor ve bir süre bakmıyorum derslere. Zaten resmen teknoloji bağımlısı oldum. Hayallerimi düşününce hayalperest hissediyorum. Ne yapacağım hakkında gerçekten fikrim yok. Umarım tavsiyeleriniz işime yarar.:/
Bu arada sayısalcıyım ve ihl müfredatında eğitim görüyorum.

Edit: Bu arada sayısalcıyım. İHL öğrencisiyim. OBP 73 falan yüksek değil. Bilgisayar Mühendisliği istiyorum.😬

Yeni konular

Geri
Yukarı