YKS için Raunt nasıldır?

Cosecx

Picopat
Daha fazla  
Merhabalar, bu konuyu açma sebebim Raunt kullanan birisinin gözünden bilgi almak.

Örnek videolarını izledim, çok hoşuma gitti. Raunt kullanıcıları tarafsız bir şekilde iyi ve kötü yanlarını anlatabilir mi?
Eğer mezuna kalırsam dershaneye gitmeyi düşünmüyorum.

Geçen sene Raunt'u EBA ile birlikte bedava kullanma şansım oldu, pek de iyi olduğunu söyleyemem. Aynı konuyu Youtube'da iyi bir hocadan dinlemeyi tercih ederdim. Kaynaklarını da kullanan arkadaşlarım vardı ve memnun değillerdi. Zaten 2500 liraya bir senelik kitap ve deneme ihtiyacının çoğu çıkar.

Ben sırf hazır özetleri için kullanıyordum(okul zorunlu aldırmıştı). Bence çok da fiyatına değecek bir çözüm değil. YT'da çok güzel mantığa dayalı şekilde anlatan hocalar var. Bazıları pdf olarak notlarını da paylaşıyor(ücretsiz şekilde).

Geçen sene Raunt'u EBA ile birlikte bedava kullanma şansım oldu, pek de iyi olduğunu söyleyemem. Aynı konuyu YouTube'da iyi bir hocadan dinlemeyi tercih ederdim. Kaynaklarını da kullanan arkadaşlarım vardı ve memnun değillerdi. Zaten 2500 liraya bir senelik kitap ve deneme ihtiyacının çoğu çıkar.

Ben birkaç örnek videosunu izledim, gayet güzel geldi ama sizin cümleleriniz benim için önemli.

Merhabalar, bu konuyu açma sebebim raunt kullanan birisinin gözünden bilgi almak.

Örnek videolarını izledim, çok hoşuma gitti. Raunt kullanıcıları tarafsız bir şekilde iyi ve kötü yanlarını anlatabilir mi?
Eğer mezuna kalırsam dershaneye gitmeyi düşünmüyorum.

Arkadaşlar, ben de merak ediyorum, Raunt kullanan yazabilir mi? Doping aldım hiç verimli olmadı. Doping TM'cilerin işini görüyormuş hikayeci ezberiyle gerçekten.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı