Kapalı YKS kitaplarını uygun fiyata satanlar veya ücretsiz verenler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

rootz

Kilopat
Makaleler
4
Yer
Hatay/İskenderun
Merhabalar YKS 2021'de sınava gireceğim sayısal öğrencisiyim henüz kitap satın almadım acaba sınavdan yeni çıkmış adaylar ellerinde kalan az/çok kullanılmış 2.el kitapları uygun fiyata satabilir mi veya kargo ile ücretsiz yollayabilir mi?

Şu sıralar kitap fiyatları aşırı yüksek bu yol daha mantıklı gibi hem kitaplardan kurtulmak isteyenler olacaktır kargoyu ben ödeyeceğim.

Hocam ilgilenirseniz bir sürü kitabım var. 20-25 sayfa çözülmüş Acil TYT matematik, Karekök TYT Geometri; 30-35 sayfa çözülmüş Apotemi problemler gibi bir sürü kaynağım var. 4-5 kitap dışında çoğunu bedava veya uygun fiyata verebilirim fakat kargo fazla çıkacaktır. Yaklaşık 10 kitabın kargosu anlaşmalı değilse en az 30 lira tutuyor. Eğer Sahibinden GET gibi yerlerden kargolanacaksa da 18 lira civarı tutuyor.

Hocam ilgilenirseniz bir sürü kitabım var. 20-25 sayfa çözülmüş acil TYT matematik, karekök TYT geometri; 30-35 sayfa çözülmüş apotemi problemler gibi bir sürü kaynağım var. 4-5 kitap dışında çoğunu bedava veya uygun fiyata verebilirim fakat kargo fazla çıkacaktır. Yaklaşık 10 kitabın kargosu anlaşmalı değilse en az 30 lira tutuyor. Eğer Sahibinden GeT gibi yerlerden kargolanacaksa da 18 lira civarı tutuyor.

Bana da verebilir misiniz gerçekten çok ihtiyacım var.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı