YKS sıralamasında hangi seneye bakılmalıdır?

@Raptor burada söylenenlerin bir netliği yok maalesef. Daha sınav bile olmadı yahu :D Kimse net bir şey söyleyemez ki.

Kesinliği olmadığı malum :D Sadece tahmin yürütmeye çalışıp düşüncelerinizi soruyorum. Sınav yaklaşıyor , aşırı stresliyim ve böyle şeyler kafama çok takılıyor. Başkalarının düşüncelerini de alıp biraz kendimi rahatlatmaya çalışıyorum :D
Bu sene AYT girenler şanlı olabilir niye dersen 3.5 milyon TYT girecek 1.9 milyon AYT girecek bu 3.5 milyon TYT girenler çoğu zevkine veya öğrenci kimliği için girecek ve bunların çoğu AYT'de girecek yani 1.9 milyon insanın 900 bini falan barajı gecemeyen zevkine girecek olanlar AYT'de yarışmak için 1 milyon aday kalacak bu sene

sen ea mı say mı ?
Sayısal

@lefterr giren sayısını önemsemeyin. Çalışan adam her zaman için iyi kötü bir şey yapar. ODTÜ olmaz, Hacettepe olur mesela. Çalışan adam hiçbir zaman için kaybetmez.

Abi ben 16-17 saate çıkacağım bu günder itibaren hedef eşit ağırlık 340 bin umarım yaparım tek eksik edebiyat 3 hafta boyunca 12 saat edebiyat çalışacağım

@Raptor işte bu tarz şeyleri kafanıza takmayın. Vicdanınızı rahatlatmak yerine gidin iki üç soru daha fazla çözün. Belki sınavda çıkabilir, emin olun kat kat daha faydalı olur.
@lefterr inşallah istediğiniz olur demek düşer bana da. 🙏

@Raptor işte bu tarz şeyleri kafanıza takmayın. Vicdanınızı rahatlatmak yerine gidin iki üç soru daha fazla çözün. Belki sınavda çıkabilir, emin olun kat kat daha faydalı olur.
@lefterr inşallah istediğiniz olur demek düşer bana da. 🙏

İnanın kafaya takmaya çalışmasamda stresim buna pek izin vermiyor :D Bu konudada önerilerinizi beklerim bu arada :D Aşırı stres oluyorum ; yemek yerken bile sınav stresi basıyor durum o kadar vahim.

Yeni konular

Geri
Yukarı