YKS sözel için öneri

507320

Decapat
Öncelikle neler istediğimden bahsetmek istiyorum, sözel öğrencisiyim ama AYT matematikte çözeceğim, YouTube'daki hocalardan kitabı olan veya PDF cikaran ve onun üzerinden YouTube'da aktif konu anlatan(butun konular) YouTube kanallarina ihtiyacım var, bildiginiz varsa eger, bakındım ama pek bir şey bulamadım TYT matematik dişinda, berbaber sürekli berbaber ders calisalm yayınları acan insanlar istiyorum, kendi başıma sıkılıyorum, bir ara Twitch'te birisi vardı ama sanırım sinava girdi bile, bu sekilde Türk dili ve edebiyatı istiyorum İstanbul Hacettepe'de ona göre günde kaç saat calismaliyim veya nasıl calismaliyim vs?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu seneki sınav kolaydı ama zor bir sınav olursa mat yetistiremeyebilirsin önerim direk eadan gitmen mantıklı olur.Ama sözel gideceksen dershane falan çok mantıklı değil çünkü konular ezber aslında evde çalışan biriysen açığa geçip gün içinde sürekli okuyup konuları test çözüp yapabilirsin ama eğer iyi calisamiyorsan okul şart.Gun içinde konuları sürekli okuyup ezberleyip iyi bir kazanırsın zaten sozelde rakipler zor değil sayısaldakiler gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı