YKS'de hangi derslere ağırlık verilmeli?

Hocam bende 11.sınıfım sizin gibi ve bu sene TYT Matematik ve Türkçenin bitmesi lazım kesinlikle eğer sıkıştırabilirseniz araya TYT Feni de halletmeyi deneyebilirsiniz.

Hocam bende 11.sınıfım sizin gibi ve bu sene TYT matematik ve türkçenin bitmesi lazım kesinlikle eğer sıkıştırabilirseniz araya TYT feni de halletmeyi deneyebilirsiniz.

Yok hocam olmuyor. 1 günde izlemem gereken 1 saatlik konu anlatım videosunun ilk 10 dakikasını 3 gün boyunca tekrar tekrar izledim ama anlamadım.

Hocam çok geç kaldım ya. Zaten meslek lisesindeyim adamakıllı normal ders yok. Hep meslek dersleri var. Aklım başımda olsa daha iyi bir lise için çalışırdım ve YKS'ye 9. sınıftan başlardım.
Daha 2 sene var ne geçi? Son sene bile sıfırdan neler yapabilirsiniz düzenli çalışarak.

Hocam çok geç kaldım ya. Zaten meslek lisesindeyim adamakıllı normal ders yok. Hep meslek dersleri var. Aklım başımda olsa daha iyi bir lise için çalışırdım ve YKS'ye 9. sınıftan başlardım.
Hiçbir şey için geç değil. Yanlışlar başta çok gelebilir lakin pes etmeden düzenli çalışma başarı sağlar.

Geri
Yukarı