YKS'ye 7 ay kala nasıl çalışılmalı?

polS

Picopat
Daha fazla  
Merhabalar, sınava az bir zaman kaldı ve ben bunca zaman çalışmadığımın pişmanlığını yaşıyorum. TYT-AYT'ye 7 ay kala nasıl çalışılmalı? Temelim yok diyebilirim, ona göre tavsiyeler verirseniz alabilirim. Hedefim ise yazılım mühendisliği, biliyorum imkansız olduğunu ama ne kadar çalışırsam o kadar yakın olurum diye düşünüyorum. Bana güzel program önerebilecek arkadaşlar varsa şimdiden teşekkürler.

@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE, sizi bu kategoride çok görüyorum, o yüzden etiketlemek istedim.

Hiç stres yapmadan tyt konularını bitirip. Ayt ye geçmek çok mantıklı olacaktır Tyt 2 ayınızı aldığını düşünürsek kalan 5 ayda Ayt abanıp 50k yı garantilersiniz. İşi Gözde büyütürsen biter dostum hayata basit bak :)

TYT denemesi çözdün mü hiç? Çözdüysen net değerlerini paylaş da ona göre bir öneride bulunalım.

Çözmedim hocam.

Hiç stres yapmadan TYT konularını bitirip. AYT'ye geçmek çok mantıklı olacaktır TYT 2 ayınızı aldığını düşünürsek kalan 5 ayda AYT abanıp 50k yı garantilersiniz. İşi gözde büyütürsen biter dostum hayata basit bak :)

Biraz rahatladım diyebilirim teşekkürler.

TYT'ye çok fazla vakit ayırmanızı önermiyorum. AYT önemli olsun sizin için. TYT ile sadece 2 yıllık bölümler yazabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı