YKS'ye az süre kala hangi konulara çalışılmalı?

YKS'ye az süre kaldı ve ben de 2. kez stres başladı. Stresten kurtulmak için ders çalışma kararı aldım. Matematik dışında diğer derslerin konuları kısaca neler? Bu zamana kadar ders çalışmadım. Matematik dışında yüksek notlar getirdim. Ama ders çalışırsam başaracak bir kapasitem olduğuna her zaman inanıyorum. Önerilerinizi bekliyorum.
Bende kendime inanıyorum hocam boğaziçi kazanmam için yeterlimi sizce😃 Açıkçası kusura bakmayın ama 2 hafta kala çıkmaz o içinizdeki cevher ama nasıl çalışabilirim boşta oturmiyim derseniz ayt fen çalışın 20dklık vidyolar var bide paragraf problem çözün bolca.

Bende kendime inanıyorum hocam boğaziçi kazanmam için yeterlimi sizce😃 Açıkçası kusura bakmayın ama 2 hafta kala çıkmaz o içinizdeki cevher ama nasıl çalışabilirim boşta oturmiyim derseniz ayt fen çalışın 20dklık vidyolar var bide paragraf problem çözün bolca.
eşit agırlıksınız galiba sayisal sanmıştım kusuruma bakmayın tyt için dediklerim yine geçerlidir hocam.

Hocam bu saatten sonra sıkı çalışın minimum 100 soru paragraf çözün benim yaptığım gibi.

Matematiği bu sefer boş bırakacağım ona rağmen kazanıp kazanmayacağımdan şüpheliyim. 1. sınavdaki cevapları yollasam matematik dışında hesaplama yapabilir misiniz? Kazanıyor muydum gibisinden bilmek istiyorum. O durumda belki stresim gider.

Geri
Yukarı