YKS'ye az süre kala hangi konulara çalışılmalı?

Ayt fen için konuşmuştum tyt fende bakicak çok bişey yok zaten dilerse arkadaş biyoloji bakabilir kimya icinde mol çalışırsa iyi olur gerisi çok ayrıntiya girmiş olur vakit çok az malesef yetişmez.
TYT fizik kolay zaten. Bir tek TYT biyoloji sıkıntı çıkarabilir. O da ezber olduğundan. Onun dışında dediğiniz gibi kimyada mol falan baksa rahatlar.

Matematiği bu sefer boş bırakacağım ona rağmen kazanıp kazanmayacağımdan şüpheliyim. 1. sınavdaki cevapları yollasam matematik dışında hesaplama yapabilir misiniz? Kazanıyor muydum gibisinden bilmek istiyorum. O durumda belki stresim gider.
Yani tamamen boş bırakmayın. Bir kaç tane sorudan emin olup yapın.

TYT fizik kolay zaten. Bir tek TYT biyoloji sıkıntı çıkarabilir. O da ezber olduğundan. Onun dışında dediğiniz gibi kimyada mol falan baksa rahatlar.

Yani tamamen boş bırakmayın. Birkaç tane sorudan emin olup yapın.

Umarım sorular kolay olur öyle uzun sorular çok olmaz inşallah. Önceki sınavda Türkçede 33 yanlış yapmış olmam beni tedirgin ediyor. Türkçede bayağı gelişmem gerekiyor.

Hocam arttırılırda temel ihtiyaçları harıcınde evden çıkmayın Full paragraf çözmesi lazım.

O testte paragraf varsa çözerim. Zaten sürekli evdeyim işim olmadığı sürece çıkmıyorum.

40 sorudan 33 yanlış çok fazla değil mi hocam? 15 günlük çalışma ile bunu çok arttıramazsınız.

Haklısınız o sınavda oysaki soruları yavaş ve güzelce okumuştum... 😔

Hocam öncelikle iyi akşamlar dilerim,
Yks süreci uzun ve yorucu bu dönemdir 11. sınıftan itibaren genellikle çalışılmaya başlanılıyor yani size tavsiyem 2 hafta da vahiy inmediği sürece ve 33 yanlış da çok fazla sınava girip kendinizi üzmemeniz mezuna bırakın 1 sene çalışın ve ondan sonra sınava girin.

Hocam öncelikle iyi akşamlar dilerim,
YKS süreci uzun ve yorucu bu dönemdir 11. sınıftan itibaren genellikle çalışılmaya başlanılıyor yani size tavsiyem 2 hafta da vahiy inmediği sürece ve 33 yanlış da çok fazla sınava girip kendinizi üzmemeniz mezuna bırakın 1 sene çalışın ve ondan sonra sınava girin.

Tekrar sınava giremem bu sınavı başarıyla sonuçlamam lazım. 🙂 Çünkü 1 sene değil gittiği yere kadar çalışacağım.

Tekrar sınava giremem bu sınavı başarıyla sonuçlamam lazım. 🙂 Çünkü 1 sene değil gittiği yere kadar çalışacağım.
Hocam gerçekten :D tekrar sınava giremem diyorsunuz insanların 2 yılda çalıştığını 15 günde halledebilecekseniz sınav sonrası beni bulun sizden ders almak isterim iyi forumlar dilerim esen kalın.

Yeni konular

Geri
Yukarı