YKS'ye nasıl çalışılmalı?

esercim

Hectopat
Ben 11. sınıfım ve pandemiden dolayı 2 yılım çöpe gitti kendimi oyunlara verdim. Çok pişmanım ama yapacak bir şey yok. Sizce yaza kadar TYT'yi bitirip sınava kadar da AYT'yi bitirmem zor olur mu? Sizce hangi YouTube kanalı en iyisi bu konuda?

Hayır şu anda tam zamanı TYT için ancak TYT çalışırken bir yandan da AYT konularını aksatmayın ki okul sınavlarından da yüksek puan alın. YT kanalı tavsiyesi için çok bilmediğim için yorum yapmıyorum.
Topu @LAPSEKİLLİ BIG SMOKE hocama paslıyorum YT kanalı önerisi hakkında.
Hocam bu arada neden isminizi değiştirdiniz? Bayağı bir aradım xtr yazıyorum hiçbir şey çıkmıyor :D

Hayır şu anda tam zamanı TYT için ancak TYT çalışırken bir yandan da AYT konularını aksatmayın ki okul sınavlarından da yüksek puan alın. Yt kanalı tavsiyesi için çok bilmediğim için yorum yapmıyorum.
Topu @LAPSEKİLLİ BIG SMOKE hocama paslıyorum yt kanalı önerisi hakkında.
hocam bu arada neden isminizi değiştirdiniz? Bayağı bir aradım xtr yazıyorum hiçbir şey çıkmıyor :D[/ISPOILER

Ben nedense hep geç kaldım kafasındayım aşamıyorum o kafayı.

TYT çıtır çerez matematik ve paragraf çözmen yeterli olacaktır 11.sınıftan sonraki yaz döneminde matematik çalışıp paragraf çözmeye başlamalısın o kadar zor şeyler değiller. Genel olarak YKS'nin abartıldığı kadar bir zorluğu yok AYT yapmak istiyorsan yapamadığın ne kadar konu varsa bitirmeye bak. Çok çalışma gerektiği kadar planı ve verimli bir şekilde çalışırsan istediğin yerlere ulaşırsın. Şimdiden kolay gelsin.

Ne yaparsan yap 12 olmadan TYT bitir. Şu an pişmanlığını yaşıyor. Yazın 11.sınıf bitirmeye çalıştım ve şimdi karşımda TYT var.

Yeni konular

Geri
Yukarı