YKS'ye şimdi çalışmaya başlayacağım

Banı açılınca erkekler 😂😂😂. Birader madem bu kadar zekisin MİT filan bizi ne meşgul ediyorsun kendin yetişip yetişemeyeceğini düşünemiyorsan girme zaten. Bu kafayla okusanda bir şey olamazsın. Yalnız sınavdan sonra kaçmayıp adam gibi netlerini at da az keyfimiz yerine gelsin. Bu kafayla olmayan barajı bile geçemezsin sen.
MİT değil kardeşim o MIT. Üniversite olandan bahsettim.

TYT matematik her gün Bilgi Sarmal branş at. Sonra branş 345 ve branş Orijinal gir. Limit Kronometri'den de her gün düzenli 30 paragraf çöz. AYT'yi yetiştirmen çok zor ama. Sistemler Apotemi, Acil matematik tüm fasiküller, TYT fen için de Dr. Biyoloji, fizik için Nihat Bilgin fasikülleri, kimya için de Çap fasikülleri. Geometri için de Bilgi Sarmal, Analitik Geometri için de Apotemi.
Teşekkür ederim. Ben burada en başında bunu sordum. Kimseye yetişir mi yetişmez mi diye sormadım ama insanlar geyik muhabbeti peşinde. Adam gelmiş ilk kurduğu cümle 4 seneyi 80 günde tamamlarsın inşallah. Sonra bana tepeden bakıyorsun diyorlar

Dostum bize MİT'den çalıştığın arkadaşlarla ilgili bir kanıt atabilir misin? Senin gibi birine hayranlık duyuyorum kapak fotoğrafım yapacağım danışmanlıklarını.
MIT dediğim dünyanın en iyi üniversitesidir. Açılımı Massachusetts Institute of Technology. Ben MIT'te çalışmadım. Orada okumuş bir yazılım mühendisine danışmanlık yaptım e-ticaret konusunda. Goril Koko'ya anlatmaya kalksam daha çabuk kavrardı herhalde.

Son düzenleme:
Kardeşim ben MİT'te çalışmıyorum. MİT dediğim dünyanın en iyi üniversitesidir. Açılımı mazsachusetts Institute of Technology. Ben MİT'te çalışmadım. Orada okumuş bir yazılım mühendisine danışmanlık yaptım e-ticaret konusunda. Goril Koko'ya anlatmaya kalksam daha çabuk kavrardı herhalde.

Ah be güzel kardeşim MIT'i otomatik MİT diye düzeltiyor. Üniversite olduğunu anladım ben sana zaten çalıştığın arkadaşlarla ilgili kanıt atar mısın dedim. Orada çalıştığını söylemedim. Goril Koko da benim dediğimi senden önce anlardı sanırsam :).

Biter kardeşim biter. Adam ben ilk 5 bine girerim diyor bu konu yetişmesiyle alakalı değil. 1 ayda biten fen konusu unutulur bunu sizde biliyorsunuzdur. Daha geçen ay çalıştığım biyoloji konularının yarısını unuttum örneğin. Arkadaş kendisini üstün gördüğü için yetişmez diyenlere sallıyor. Ondan dalga geçiyoruz siz muhabbeti anlamadınız maalesef.
Herkes sen değil işte ben 1 yıl önce çalıştığım konuyu bile net hatırlıyorum 1 ayda unutuyorsan senle alakalı dostum.

80 günde 4 senelik konuyu bitirmekten bahsediyoruz.

Herkes sen değil işte ben 1 yıl önce çalıştığım konuyu bile net hatırlıyorum 1 ayda unutuyorsan senle alakalı dostum.

Kusura bakmayın da dünyanın en iyi hafızası bile her şeyi hatırlayamaz. 80 gün sadece Fen için bile yeterli olmayabilir.

80 günde 4 senelik konuyu bitirmekten bahsediyoruz.

Kusura bakmayın da dünyanın en iyi hafızası bile her şeyi hatırlayamaz. 80 gün sadece Fen için bile yeterli olmayabilir.
Tamam kanka ne diyim benim kendi düşüncem bu bana göre 80 gün yeterli bir süre ama tek bir konuda saatlerce takılmayacaksın konu anlatım izliyorsan 2x ya da 1.5x izleyeceksin not almakla vakit kaybetmeyeceksin onun yerine test çözeceksin bu şekilde biter ama tek videoyu 4 5 kere izleyip 1 saat not alırsan bitmez herkesin çalışma metodu da aynı değil anlama düzeyi de.

Tamam kanka ne diyim benim kendi düşüncem bu bana göre 80 gün yeterli bir süre ama tek bir konuda saatlerce takılmayacaksın konu anlatım izliyorsan 2x ya da 1.5x izleyeceksin not almakla vakit kaybetmeyeceksin onun yerine test çözeceksin bu şekilde biter ama tek videoyu 4 5 kere izleyip 1 saat not alırsan bitmez herkesin çalışma metodu da aynı değil anlama düzeyi de.
2x te izleyip ne anlamayı bekliyorsun dostum. Adamın bahsettiği sıralamalar için her dersten 2 kaynak üstüne deneme bitirmesi lazım. Bu sınavlar zeka ölçen sınavlar değil anlama kapasitesi diye bir durum yok. TYT de AYT de mantık değil ezber sınavıdır. Konuyu ezberle git onun sorusunun nasıl çözüldüğünü ezberle. Bunları 80 günde yapmaya çalışırsan sınavda 1 milyonu göremezsin.

Yok yapılırmış yok umudumu kaybetme hayal dünyasında yaşamayı bırakın. Burada 80 günde 4 senelik yks konusundan bahsediyoruz. Kesinlikle yetişmeyecek yetişecek olsa bile her konu yarım yamalak kalır sınavda kağıda öylece bakar. Konumu çalışacaksın test mi çözeceksin deneme mi atacaksın? Yetiştirmek ile konuyu öğrenmek aynı şey değildir. TYT olsaydı bir ihtimal öğrenip iyi bir sonuç alırdı ama üstüne ayt de çalışmak ve 5-10 bin yapmak imkansız. Bunun altını çizerek söylüyorum 100k yaparsa şükür namazı kılsın ea da. Hala MIT MİT ayrımı yapıyor. Çalışacak adamın Technopat’da işi ne. Zaten bu adamda bunu başarıcak istek arzu olsaydı 80 gün kalmasına beklemezdi. 285 gün çalışmayan MEZUN adam kusura bakmayın 80 gün 7/24 çalışıp hiçbir şey yapamaz burda gelip güzelleme yapmayın şimdiden egosunu alıp 2024 sınavına hazırlanabilir.

Biz arkadaşa iyi niyetle yanaşmaya çalışdıkça o bizi tersledi önceki yazdığımı da okursan anlarsın kimse buraya kavga etmek için girmiyor. Düzgünce cevabımı verdim ukalalık yaptı karşılığınıda aldı. Şimdi gidip e-ticaret midir neyle uğraşıyorsa uğraşabilir. Daha da yazma gereksinimi duymuyorum. ÖSYM’ye havadan 230₺ hayırlı olsun iyi forumlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı