Yönetici Ceza Alır mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bir günde sayısız konu ile ilgilendiğimiz için hata yapmamız kaçınılmaz.... Bizim de insan olduğumuzu unutmayın derim. Bir yanlışımız olduysa tüm arkadaşlarım adına özür diliyorum.
Ceza vermeden çok mesaj düzenliyoruz. Ufak tefek yanlışlara ceza verilmez zaten. Şu yazdığın mesajda 3 tane hata vardı ama. :) Ceza vermeden geçiyorum bu seferlik.
Şimdi düşündüm de haklısınız. Siz Türkçemizi korumak ve daha iyi bir sosyal sunmak için bize ceza veriyorsunuz. Sonuçta dilini yitirmiş millet millet değildir. :)

Özellikle Mikail Fidan'ın hatalarını çok yakaladım rapor ettim ama bir şey olmadı. :D

Cezalar kişisel değil. :) Siz de ceza verenlere kişisel olarak yaklaşmayın.

Ama sizin kadar bizde çok konuya bakıyoruz. Düzeltme imkanınız var. Direk ceza atınca gerçekten kötü oluyor. Özellikle yeni kayıt olanlara sorununu çözemeden direk ceza atıyorsunuz adamı 1 gün beklemek zorunda kalıyoruz kötü oluyor. Ayrıca dediğim gibi altta kırmızı şerit çıkmıyor anlaşılmıyor yanlış veya doğru olduğu mesajın.

Özellikle Mikail Fidan'ın hatalarını çok yakaladım rapor ettim ama bir şey olmadı. :D
Ya arkadaş siz de takmışsınız Mikail Fidan'a. Tek yönetici o mu? Belki diğer yöneticiler size ceza veriyordur. Şahsen Mikail Fidan'ın yaptığı herşeyi doğru buluyorum. :)

b.png

Ama düzeltmiyorsun ki hatalarını hiç. Önceki mesajımda nerde yanlış yaptığını söyledim. Aynı hataları tekrar etmişsin. Böyle durumlarda ceza vermek kaçınılmaz hale geliyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı