Yönetim Bilişim Sistemleri için Staj Yeri

Furkannozzturk3

Kilopat
Daha fazla  
Herkese iyi günler. Ben Sakarya Üniversitesi'nde Yönetim Bilişim Sistemleri okuyan bir öğrenciyim. Bu sene daha ilk senem. Bölümümü biraz açmam gerekirse işletme ve yazılım mühendisliğinin ortada buluştuğu bir bölüm. Ders seçimleri ile yazılım alanında kendinizi geliştirebiliyorsunuz. Benim de biraz ilgim alakam olduğu için bu yönde ilerlemek istiyorum ki yavaş yavaş C#, C++, Net Framework vb. şeyleri araştırıp kitaplarını kütüphaneden okumaya başladım. Ama hiçbiri pratik kadar etkili olmayacak biliyorum. Ben de staj yapmak istiyorum ki ne kadar geliştirirsem kendimi o kadar iyi diye. Ben bu işe 1. sınıftan itibaren başlamak istiyorum. Nerelere başvurabilirim, nerelerde staj yapabilirim bilgilendirebilecek birileri varsa çok güzel olur. Şimdiden teşekkürler.

Staj için daha erken. Öncelikle vakıf üniversiteleri bu konuda ilgili firmalarla anlaşmalar sağlarken kamu üniversitelerinde durum böyle değil. Yine de zamanı geldiğinde bölüm başkanınızla iletişime geçin. İstanbul'da YBS alanında çalışılabilecek birçok firma varken Sakarya'da kısıtlıdır.

Şimdilik derslerinle beraber kendini geliştirmeye odaklan.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı