Yörük kızı Müslüme'nin cansız bedeni bulundu

Türkiye, Müge Anlı'da aranan Yörük kızı Müslüme'ye ağladı. Mersin'de 3 yaşındaki Yörük kızı Müslüme Yağal, sır bir şeklide ortadan kaybolmuştu. Arama çalışmalarının 10. gününde acı haber geldi. Küçük Müslüme'nin cesedi kaybolduğu yerden 7 kilometre uzaklıkta bulundu... Torunuyla aynı ismi taşıyan anneanne Müslüme Yağal, torununun o bölgeye kadar yürüyemeyeceğini belirterek, "Oraya kadar yürüyeceğine hiç umudumuz yok. Ben Karaman'da oturuyorum, buraları çok bilmem. Çocuğumuzun incelenmesini istiyoruz. Acı haberler geldi, ciğerlerimize oturdu" dedi.
0

0

Kaynak:SON DAKİKA | Yörük kızı Müslüme bu tepede bulundu! Müge Anlı'da aranıyordu! Ailesi acı haberi alınca yıkıldı…
Ayrıca benim söylemek istediğim bir şey var: Arkadaşlar sosyal medya üzerinden türlü türlü iddia dönüyor, hatta ailesi satmak için yaptı diyen bile var. Yörükler zaten çok zor bir ortamda hayatlarını devam ettirmeye çalışıyor, birde siz ailesini üzmeyin. İşin içinde köhne biri varsa elbet bulunur. Başta ailesi, tüm Yörükler ve Türk milletinin başı sağ olsun. Allah rahmet eylesin, Allah ailesine sabır versin.

3 yaşında bebek dağlık arazi koşullarında 7 km yürüyemez. Kim yaptıysa bulunur inşallah. Yazık olmuş, üzüldüm.

Türkiye, Müge Anlı'da aranan Yörük kızı Müslüme'ye ağladı. Mersin'de 3 yaşındaki Yörük kızı Müslüme Yağal, sır bir şeklide ortadan kaybolmuştu. Arama çalışmalarının 10. gününde acı haber geldi. Küçük Müslüme'nin cesedi kaybolduğu yerden 7 kilometre uzaklıkta bulundu... Torunuyla aynı ismi taşıyan anneanne Müslüme Yağal, torununun o bölgeye kadar yürüyemeyeceğini belirterek, "Oraya kadar yürüyeceğine hiç umudumuz yok. Ben Karaman'da oturuyorum, buraları çok bilmem. Çocuğumuzun incelenmesini istiyoruz. Acı haberler geldi, ciğerlerimize oturdu" dedi.
0

0

Kaynak:SON DAKİKA | Yörük kızı Müslüme bu tepede bulundu! Müge Anlı'da aranıyordu! Ailesi acı haberi alınca yıkıldı…
Ayrıca benim söylemek istediğim bir şey var: Arkadaşlar sosyal medya üzerinden türlü türlü iddia dönüyor, hatta ailesi satmak için yaptı diyen bile var. Yörükler zaten çok zor bir ortamda hayatlarını devam ettirmeye çalışıyor, birde siz ailesini üzmeyin. İşin içinde köhne biri varsa elbet bulunur. Başta ailesi, tüm Yörükler ve Türk milletinin başı sağ olsun. Allah rahmet eylesin, Allah ailesine sabır versin.
Otopsi'den sonra herşey belli olur.Tahminlerime göre ona bunu yapan hangi hayvansa öldürülmeli.

Böyle bir kadere denk geldiği için üzüldüm huzur içinde uyusun bu tiplere insan diyen kendi varlığından soyutlanmış olsa gerek.

3 Yaşındaki bir kız çocuğu bırak dağlık araziyi düz yolda yürüyemez. o yedi kilometreyi. Kim yaptı ise bence halkın ortasında taşlanıp ateşe verilmesi lazım. Bilmem belki şöyle uzun bir bıçak ile direk kellesi de havaya uçurulabilir. Çok seçenek var.

3 Yaşındaki bir kız çocuğu bırak dağlık araziyi düz yolda yürüyemez. O yedi kilometreyi. Kim yaptı ise bence halkın ortasında taşlanıp ateşe verilmesi lazım. Bilmem belki şöyle uzun bir bıçak ile direk kellesi de havaya uçurulabilir. Çok seçenek var.

Bu ülkede dediğiniz şey imkansız 2 3 ay yatıp sonra serbest...

Bu ülkede dediğiniz şey imkansız 2 3 ay yatıp sonra serbest...
İşte diyorum ki ülkenin adaletinden bağımsız bir şekilde olsun. Afrika'da falan self-justice diye bir şey var. Ailen ile ne yapmak istersen yapıyorsun mesela. Aynı şekilde o adamı alıp bi meydanın ortasında taşlasınlar. Bir ip ve ağaca bağlamak o kadar zor değil. İşkence ederek öldürsünler. Aşırı sinirlendim gece gece. 106 yerinden bıçaklayasım var şimdi adamı.

Geri
Yukarı