Yoklamadan isim silme sonucu ceza alınır mı?

Biz de yaptık zamanında da 6 kişi de yapmazsın yani :D
Bize bir şey olmamıştı anlamadılar bile. (sınıf başkanıydım)
Bir başka sınıf yapmıştı sizin gibi kalabalıktı onlar da 10 kişi falandı bu sayı sınıf mevcutları 20 kişiydi Max 25 falandı. 10 kişi de 5'er gün uzaklaştırma almıştı içerisinde devamsızlığı 9 gün olanı affetmemişlerdi. Çocuğun 1 yılına mal olmuştu...

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Biz 6 kişi yoklamadan adımızı sildik mürekkepli kalem ile. Öğretmen fark etti ve müdür yardımcısına ismimizi vereceğini söyledi. Bir sonuç çıkar mı?
Sınıf defteri önemli bir belge diye biliyorum. Ortaokulda benim de arkadaşım yapmıştı ama pek bir şey demediler, yine de müdüre gitmisti. Eğer lisedeysen biraz geçmiş olsun

Amma abartmışsınız evrakta sahtecilik falan. Evet teknik olarak öyle ama özel okullarda disipline falan kolay kolay yollanılmıyor. Devlet okuluysa bilemem ama özel okulda sigara içenlere falan kızmak dışında işlem uygulanmıyordu mesela. Gereksiz yere arkadaşın uykusunu kaçırmaya gerek yok ben ne haltlar yemiştim zamanında 1 kere bile disiplinik olmadım ama güzel azar işitmişliğim vardır.

Amma abartmışsınız evrakta sahtecilik falan. Evet teknik olarak öyle ama özel okullarda disipline falan kolay kolay yollanılmıyor. Devlet okuluysa bilemem ama özel okulda sigara içenlere falan kızmak dışında işlem uygulanmıyordu mesela. Gereksiz yere arkadaşın uykusunu kaçırmaya gerek yok ben ne haltlar yemiştim zamanında 1 kere bile disiplinik olmadım ama güzel azar işitmişliğim vardır.
Bende öyle düşünüyordum da arkadaşa özel disiplin kurulu toplanacakmış, evrakta sahtecilikten dava açmayacakları belli bile olsa kınama alabilir. Ve velisini de okula çağıracaklardır.

Geri
Yukarı