Yol Bisikleti Önerisi

SmokeBomb

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, uzun zamandır şu bisikletçilerde satılan 300-400 liralık bisikletleri kullanıyordum ve artık bu bisikletlerden gına geldi. Zaten dayanıklı da değiller benim kilomu çekmiyor hiçbirisi. Arkadaşlar 1.95 boyum 115 kilom var hem beni taşıyabilecek hem de kolayca kullanabileceğim güzel fazla pahalı olmayan bir F/P bisiklet almayı düşünüyorum ne önerirsiniz?

Merhaba arkadaşlar, uzun zamandır şu bisikletçilerde satılan 300-400 liralık bisikletleri kullanıyordum ve artık bu bisikletlerden gına geldi. Zaten dayanıklı da değiller benim kilomu çekmiyor hiçbirisi. Arkadaşlar 1.95 boyum 115 kilom var hem beni taşıyabilecek hem de kolayca kullanabileceğim güzel fazla pahalı olmayan bir F/P bisiklet almayı düşünüyorum ne önerirsiniz?

İkinci el düşünürseniz "Salcano XRS 060" var satılık. MTB bisikletimi Tur bisikletine çevirince oraya yoğunlaştım artık. Bir süredir hiç kullanmıyorum yol bisikletimi. Şuan üzerinde ekstradan sedona 610 alüminyum maşa var. Yaklaşık 700 gram daha hafifledi bisiklet. Şuan 11 kilonun biraz altında ağırlığa sahip. Gidon bantlarını da yenilemiştim en son.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı