Yoldaki kıza aşık oldum ve

hakean

Hectopat
Yer
Kütahya
Herkese merhaba. Bugün sizlere Kütahya'da 13NISAN2013 cumartesi günü başımdan geçen bir olayı anlatacağım. 3arkadaş çarşıya çıkmıştık ve geziyorduk bir AVM'ye uğrayacaktık arkadaşlarımdan bir tanesi çok susamıştı ve bir markete girip su alıp çıkacaktı fakat çok bekletti her neyse ben diğer arkadaşımla beraber beklerken bir kız gördüm BP benzinliğinin önündeki durakta bekliyorduk ve kızı görür görmez bir şeyler olmaya başladı otrudugum yerden takip ettim 50 metre kadar daha sonra kalabalıkta pek bulamadım ve gitti takip edecektim ve konuşacaktım fakat yaşım 14, Mayıs'ta 15 olacağım 15 diyelim :) hem cesaretim çok fazla yoktu hem de arkadaşımı bekliyordum her neyse kız gitti ve boğazıma bir şeyler oldu gözlerim dolmaya başladı diğer arkadaşım geldiğinde durumu anlattım böyle böyle dedimki AVM yolu bayağı uzun 10km falan bu yolda karşıma çıkarsa onunla konuşacağıma yemin edip söz verdim fakat kız karşıma çıkmadı ogündür içimde bir durgunluk var kaybettiğim için kızın üstünde bordo veya hafif koyu kırmızıda denilebilir orenkte bir deri ceket vardı saçları düz ve hafif uzundu saçlarının rengi siyahtıten rengi ne koyu ne açık ortada birşeydi altında bir kot pantolon yüzünü unuttum maalesef ama görsem saniyesine hatırlarım böyle bir durum var benim başımda ve önümüzdeki cumartesi aynı yere gidip 4-5 arası 1 saat boyunca bekliyeceğim bakalım geçecek mi ki inşallah geçer ve bende açılma fırsatı bulurum. Sizce ne yapmalıyım düşündüğüm saçma mı?
Kız sanki benden birkaç yaş büyük gibiydi fakat bana çok güzel gelmişti ve hemen aşık oldum şu an ise üzüntü içerisindeyim sürekli karşıma çıksada açılsam diye bekliyorum arkadaşlarıma söyledim fikrimi kabul ettiler benimle beraber bekliyecekler.
Merak edenler Facebook linkim Görkem Furkan Eser bu buradan bakabilirsiniz bana :) sizce ne yapmalıyım o kızı bulmak istiyorum kıza dair herhangibir bilgim yok tek bilgim o gün oradan benim önümden geçmesi sadece bu değerli Technopat üyeleri derdimi tam anlatamasamda yanlışlarımda olsa affedin ne olur yardım edin... Şimdiden teşekkürler :) :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Her karşına çıkana aşık oldum dersen işin yaş.
Bakalım o kız elektronik devrelerden anlıyor mu? Bilgisayar kullanmayı biliyor mu? Seninle birlikte karşılıklı oturup, bağıra çığıra SETTLERS oynayabilecek mi?
Ya cadaloz birisi ise.
O zaman, HAPI YUTTUN CUMALİ (alıntı söz)

Her karşına çıkana aşık oldum dersen işin yaş.
Bakalım o kız elektronik devrelerden anlıyor mu? Bilgisayar kullanmayı biliyor mu? Seninle birlikte karşılıklı oturup, bağıra çığıra SETTLERS oynayabilecek mi?
Ya cadaloz birisi ise.
O zaman, HAPI YUTTUN CUMALİ (alıntı söz)
Onlar hiç önemli değil yamyam abi tabi tanımıyorum ama yinede karşıma cıksa konuşsam bana yetecek :) :)

- - - Güncellendi - - -

Romantik filmlere kendini kaptırma, kızı bulmak o kadar kolay mı? ;)
Kolay değildir elbette romantik filmleri sevmem. Kütahya sonuçta küçük biyer en azından otobüse binseydi 0 dı merkezde çarşıda olduna eminim çünkü 2 durak geçti ve binmedi sonra ne oldu bende göremedim tabi offf :) :)

- - - Güncellendi - - -

Her karşıma çıkana denilmeyebilir aslında malesef gerçekten aşık oldum o kıza :) :) Bilmiyorum ne yapayım :( ?
Sürekli aklımda ogün çıkmıyor aklımdan offf :(

Gızlar kariyer sahibi kişilerden çok hoşlanırlar.
Bilmem anlatabildim mi?
Anladım da bu yaşta kariyer baya zor :)

- - - Güncellendi - - -

Gidip konuşsan ve terslerse inan daha çok üzülürsün.
Oda var ama bulduğumu düşünelim terselemesse çok daha iyi olacak fakat sorun bulmakta zaten bekliyerek bulunurmu bilmiyorum :(

- - - Güncellendi - - -

CV mi yollasın abi? :D 14 yaşındayız ne kariyerimiz olabilir ki?
.
:) :) Aynen kariyer biraz zor gibi bu yaşta :)

O halde o gız da o yaşlardadır. Muhtemelen o da kariyer düşünmüyordur. Hatta birileriyle arkadaşlık etmeyi bile düşünmüyor olabilir. Bunun için o gızı suçlayamazsın. Çünki daha küçük birisidir ve belki de kendisi için bir kariyer hedefi vardır. Okuyup avukat, hakim, mimar, teknik eleman, hatta YAMYAM bile olmak istiyor olabilir. Bu kişinin de düşüncelerine ve amaçlarına saygı göstermek gerekmez mi.
Ama amaç sadece arkadaşlık edip bir yerlerde oturup acem usulü böcüklü çay içmek te isteyebilirsin. Bunun için ise bazı merhaleleri aşmak gereklidir. Yolda hiç tanımadığım bir gız bana ''gel şurda oturup bi böcüklü çay içek'' dese ben o kişiye şüphe ile yaklaşırım.
What else.

Yamyam abi ben de seni PC başında oturan, dışarıya çıkmayan, odası ossuruk kokan, 160 boylarında, 90 KG, kızlardan gram anlamayan birisi olarak hayal ediyordum. Şaka bi yana o ağızı kızların da yanında kullanabiliyorsan helal olsun abi :D. Çok güzel öğütler.

Aşık kardeşime gelince, derdini anlıyorum senden 2 yaş büyüğüm sadece, benim de şu sıralar kalbim boş değil ama kızın ne yaptığı belli değil. Sağ gösterip sol vuruyor, Recep abinin de dediği gibi ''Türk kezbanları zaman kaybı''. Kızı tanımıyoruz daha belki uğrunda zaman harcanacak derecede hareketleri vardır ama Türk Kızlarının geneli böyle :D. Yabancılara git 1 çeşit kız varken Türkiye'de milyon çeşit kız vardır. Hepsini anlamak imkansızdır.

Geri
Yukarı