Yone'ye hangi eşya ve rün alınır?

Karşıda 2 tane tank yoksa Kraken Katili alma. 100K Yone'm var Kraken Katili aldığım maç sayısı 20'yi geçmemiştir. Rünü kendi oynayış tarzına göre seçmen lazım. Ben Yenilmez'in daha iyi olduğunu düşünüyorum. Oyna, hangisi hoşuna gittiyse onunla oynamaya devam et.

Kraken'in Yone'ye gideceğini sanmıyorum. Ben Ölümcül Tempo ve Kalkanyay tercih ediyorum.

Çok tank varsa, Dominik alırsın, canı senden fazla olanlara ekstra %15 vurursun.

Mahvolmuş alırsın, hem HH artışı olur, hemde rakibin canına göre, yani yüzdelik olarak AP hasarı verirsin.

Teknik olarak tankları eritmenin görevi ADC'lerde değil midir? ADC'nin buna uygun pick atması, takım stratejisi için daha iyi olur.

Kraken'in Yone'ye gideceğini sanmıyorum. Ben Ölümcül Tempo ve Kalkanyay tercih ediyorum.

Çok tank varsa, Dominik alırsın, canı senden fazla olanlara ekstra %15 vurursun.

Mahvolmuş alırsın, hem HH artışı olur, hemde rakibin canına göre, yani yüzdelik olarak AP hasarı verirsin.

Teknik olarak tankları eritmenin görevi ADC'lerde değil midir? ADC'nin buna uygun pick atması, takım stratejisi için daha iyi olur.
Ben aslında şöyle düşüntüm ölümcül tempo ile kraken hızlı hızlı vurup gerçek hasar vermek gibi, yenilmezide ölümsüz kalkanyay ile çok can toplamak gibi , peki ölümcül tempo ile ölümsüz kalkanyay girip hızlıca can çalabilirmiyiz?

Ben aslında şöyle düşüntüm ölümcül tempo ile kraken hızlı hızlı vurup gerçek hasar vermek gibi, yenilmezide ölümsüz kalkanyay ile çok can toplamak gibi , peki ölümcül tempo ile ölümsüz kalkanyay girip hızlıca can çalabilirmiyiz?
Sen nasıl istersen öyle yap, ama Yone'nin zaten saçma bir hasarı var. Hasar konusunda ekstra bir şey alınmıyor Yone'ye.

Genel olarak, oyuncuların aldığı itemler sürekli olarak hayatta kalma üzerine.

Kalkanyay: Can belli bir miktarın altında düşünce seviyeye bağlı olarak kalkan ve ekstra AD verir.
AS Botu: Daha hızlı AA çıkarmak için.
Ebedi Kılıç: Verdiği kritik hasarını %35 arttırıyor.
Ölümün Dansı: Gelen AD hasarını 3 saniyeye yayıyor. (Böylece yayılan hasarı can çalarak yerine dolduruyorsun)
Kanasusamış: Verdiği can çalma, zaten hayatta tutuyor.

Son item değişebiliyor. Aklın Sonu veya Koruyucu Melek alınıyor.

Yani Yone'nin buildi bu. Çarın bütün olayı can çalmak. Can çaldıkça hasar vuruyor, hasar vurdukça can çalıyor, dolayısı ile ölmüyor.

Kraken alırsan Kalkanyay'ın verdiği AD + kalkan + can çalmayı almıyorsun. Bu da Yone'nin hayatta kalmasına engel.

Çar zaten hayatta kaldıkça 900 900 vuruyor :) %30 can çalma ile 300 300 iyileşiyor. Pek bir ekstra gerçek hasara gerek yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı