YouTube 720p den Fazla Seçemiyorum

Şuanda Youtube' nin en fazla 720 P video desteği sunuyor. Bu ilerki zamanlarda 1080 P' ye güncellenecektir. Yani sizin telefonunuzda sıkıntı yok.

Yok kardeşim. Bende de S4 mini var 360 p oynatıyor. Sorun o değil zaten ekranın boyutu küçük olduğu için o çözünürlüğü sunuyor sana.

Arkadaşlar LG G3 cihazım var YouTube'den videoları izlerken 720pden fazla seçemiyorum. Nasıl düzeltebilirim?
Eki Görüntüle 26055

Telefonun çözünürlüğü ile alakalı ve içindekilerle. Mesela daha son model bir telefonda 1080P göreceksinizdir ya da bilgisayarda 8K kadar oluyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Telefonun ekran çözünürlülüğü ile bir alakası olduğunu sanmıyorum. Benimki 750x1334 ve 1080p videolar izleyebiliyorum.

Dosya Ekleri

• IMG_0125.PNG
    IMG_0125.PNG
    146,1 KB · Görüntüleme: 38
Telefonun çözünürlüğü ile alakalı ve içindekilerle. Mesela daha son model bir telefonda 1080P göreceksinizdir ya da bilgisayarda 8K kadar oluyor.
2014'ten bir postu neden hortlattın ki şimdi? Adam belki şimdi Samsung ya da iPhone'a geçmiştir. :D

2014'ten bir postu neden hortlattın ki şimdi? Adam belki şimdi Samsung ya da iPhone'a geçmiştir. :D
Ben de konuyu yeni sandım da cevap yazdım. O tarihte zaten Youtube mobil uygulamasında en fazla 720p veriyordu. Şimdi de 1080p diye biliyorum. Telefonla alakalı değil; Youtube limitiyle alakalı :D

Yeni konular

Geri
Yukarı