YouTube Abone Artmama Sorunu

TolgahanBlt

Hectopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
1 ay önce Youtube kanalı açtım. Teknolojik ve Elektronik bilgiler üzerine, devre kurulumu ve ucuza PC toplama gibi, içeriklerim kendime özel ve geliştirmeye çalışıyorum. Haftada 1-2 video atmaya çalışıyorum. Ama abone konusu sıkıntı, bir türlü artmıyor. Denediğim yöntemler;
  1. Etiketlerim sağlam ve en çok kullanılan etiketler.
  2. Açıklama kısmını boş bırakmıyorum ve detaylı gerekli açıklamayı yazıyorum.
  3. Video sonlarına abone olun butonu ve tavsiye videolarım çıkıyor.
  4. Kanal kapak resmi gayet hoş, ilgi çekici, sade ve öz.
  5. Sosyal medya kullanmadığım için reklam yapamadım.

Tavsiyelerinizi ve önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tamam baktım da sen gazeteci misin? Yoksa izlenme alsın diye mi attın videoyu? Ve şuan silmişsiniz videoyu..

History Channel’dan belgeselleri alıp kanalına yüklemişsin ben burada bir emek görmüyorum. Niye abone olayım?

Merhaba Tolgahan, YouTube'da neden bir içerik oluşturucusu olmak istedin? Öncelikle bunun cevabını vermen gerekiyor. 13 tane video atmışsın ve toplam izlenme 1745. Yani şuan için herhangi bir para kazanmıyorsun yaptığın videolardan. İzlediğim videolar ve video başlıklarından da anladığım üzere ilgi çekici konu bulmak da zorlanıyorsun. YouTube biraz deneyerek ve hatalar yaparak öğrenilen tecrübelerle daha iyi hale geldiğin bir platform o yüzden pes etmeden hatalarından pay çıkartarak devam et.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı