YouTube abone arttırma

monkitorinki

Centipat
Merhaba,

Oyun oynarken canım sıkıldığı için oynadığım zaman YouTube üzerinden canlı yayın yapmak istiyorum. Yüzüm ya da sesim olmayacak. İsteğim sadece oyun oynarken daha sonra izleyebilmek hem de yayında olmak. Sanırım YouTube'da canlı yayın açmak için en az 50 abonemin olması gerekiyormuş. Sorularım şunlar;

- Benim abone kasacak vaktim ve çabam yok. Bu yüzden ücret ödemeden karşılıklı abone olabileceğim bir başlık, uygulama ya da bir site var mıdır?
- Çok izlenmek gibi bir derdim de yok ama YouTube, Facebook'ya da Twitch üzerinden yayın açmak için teknik olarak nelere ihtiyacım var?
- Bilgisayarım ASUS TUF Gaming FX506LH-HN004. i5 10300H, 8 GB RAM ve GTX1650 var. Monitörüm de LG UltraGear 32GN550-B sizce bu minimum için yeterli midir?
Yeni üye oldum, ilk başlığım. Yanlışlarım varsa düzeltin. Şimdiden cevaplarınız için teşekkürler.

Sevgiler,

Bana kalırsa vaktiniz, çabanız ve hırsınız yokken hiç girmeyin böyle şeylere. Belirli bir ivme yakalayana kadar çok çok az abonelerle çok çok uğraşmanız lazım. Ki öyle sahte aboneler toplamak da hem anlamlı değil yani öyle kullanıcılar yayınlarınızı ya da videolarınızı izlemeyecektir zaten. Hem de sadece kendinizi kandırmış olursunuz.

He illa istiyorsanız da biraz hırs yapın, gerçekten uğraşın abone toplayın. Hem öyle sahte abone falan etik şeyler değil.

Bana kalırsa vaktiniz, çabanız ve hırsınız yokken hiç girmeyin böyle şeylere. Belirli bir ivme yakalayana kadar çok çok az abonelerle çok çok uğraşmanız lazım. Ki öyle sahte aboneler toplamak da hem anlamlı değil yani öyle kullanıcılar yayınlarınızı ya da videolarınızı izlemeyecektir zaten. Hem de sadece kendinizi kandırmış olursunuz.

He illa istiyorsanız da biraz hırs yapın, gerçekten uğraşın abone toplayın. Hem öyle sahte abone falan etik şeyler değil.
Vakit ayırdığın için teşekkür ederim. Hala düşünüyorum. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı