YouTube abone sayım ve izlenme sayım artmıyor

Kanala daha 3 haftadır video atıyorsun daha zamanı var.
kanal intronu kaldır.
Peki YouTube para kazanma paneline girdiğim zaman orada alt kısımda şunu yazıyor. YouTube 12 ay içinde 1000 abone ve 4000 saat izlenmesi gerekmektedir. Peki bu kadar sürede yani 1 yıl içinde 1000 abone yapamazsak neler olacak. Yeniden mi kanal açmak zorunda kalacak mıyım?

Peki YouTube para kazanma paneline girdiğim zaman orada alt kısımda şunu yazıyor. YouTube 12 ay içinde 1000 abone ve 4000 saat izlenmesi gerekmektedir. Peki bu kadar sürede yani 1 yıl içinde 1000 abone yapamazsak neler olacak. Yeniden mi kanal açmak zorunda kalacak mıyım?

Hayır sadece para kazanman açılmayacak. Ve bir yıl daha zaman verecekler düzen aynı şekilde devam edecek diye biliyorum.

Hocam bence kanalın gayet iyi etkileşimi var. Zamanla artacaktır. Oyun videolarındansa daha çok etkileşim alacak şeyler yapabilirsiniz edit vs.
Bir tek umudu Siz veriyorsunuz. Ama izlenme sayını ve abone sayısını az gördüğümde sanki başaramayacakmış gibi hiss ediyorum kendimi.

1- Kanal isminiz maalesef berbat.
2- Hiç ilgi çekici bir video göremedim.
3- Montajlar çocukça.

İlgimi çekmedi diyeyim. Milyon tane Pubg videosu var bıktık artık. Neden seni izleyeyim ki? Biraz farklı lezzetler arıyorum. İntro koyma o eskiden iyiydi. Görüntü kalitesi falanda yerlerde.

Bir tek umudu Siz veriyorsunuz. Ama izlenme sayını ve abone sayısını az gördüğümde sanki başaramayacakmış gibi hiss ediyorum kendimi.

Videolara uğraştığını sanmıyorum kendini geliştirmen lazım video kapaklarını ilgi çekici yapmalısın
.
Videoyu seyir zevkini arttıracak şekilde editlemen lazım boş yerleri kesip komik editler sesler vs. ekleyebilirsin.

Yahu sıradan bir PUBG kanalısın millet Mithrain VS. varken niye seni izlesin? İnsanlara bir sebep vermen lazım diğer PUBG kanallarından farkın ne? izlediğim kadarıyla montajda yok yani kusura bakma ama 3 haftadır video çekiyorsun ve çok fazla bir şey bekleme. Senin rakibin olan Barış Bra VS. kaç yıldır Youtube'ye video çekiyorlar. 1614884446837.png

Yeni konular

Geri
Yukarı