YouTube abone sayısı sürekli düşüyor

bilal_pc

Zeptopat
Bildiğiniz gibi YouTube'da spam adında bir şey var. Hani birisi direkt abone olursa abone düşer; düşmemesi için 1 veya 2 dk. izleyip abone olması gerek ama birisi 3 dk. izlese bile abone düşüyor. Sebebi ne, düzelir mi?

Asdasgudas

Centipat
Makaleler
2
Yer
Muğla
İlk defa böyle bir şey duydum. Spam yemek aslında yanlış anlatılıyor. Kanalınızda bir anda çok fazla spam yorum ve şikayet olursa youtube botları kanalınızı incelemeyi bırakıyor ve videonuz beğenilemiyor, abone olunamıyor vesaire. Abonenizin düşmesi belki de insanların abonelikten çıkması olabilir?

DEMIR 007

Femtopat
Bildiğiniz gibi YouTube'da spam adında bir şey var. Hani birisi direkt abone olursa abone düşer; düşmemesi için 1 veya 2 dk. izleyip abone olması gerek ama birisi 3 dk. izlese bile abone düşüyor. Sebebi ne, düzelir mi?
Aboneleri kendiniz trol hesap açarak mı yaptınız?

DEMIR 007

Femtopat
Evet 50 hesapla kendime oldum yorumlarını silip abonelikten çıksam düzelir mi?
Youtube trol hesap açtığını anlar. Seninkini anlamış ve trol hesaplarını abonelikten çıkarıyor.

KS
B

bilal_pc

Zeptopat
İlk defa böyle bir şey duydum. Spam yemek aslında yanlış anlatılıyor. Kanalınızda bir anda çok fazla spam yorum ve şikayet olursa YouTube botları kanalınızı incelemeyi bırakıyor ve videonuz beğenilemiyor, abone olunamıyor vesaire. Abonenizin düşmesi belki de insanların abonelikten çıkması olabilir?

Olamaz videolarım en az 50 like alıyor
YouTube trol hesap açtığını anlar. Seninkini anlamış ve trol hesaplarını abonelikten çıkarıyor.

Bence alakası yok

LAglace

Kilopat
Gerçek abone değillerse onu engellemenin bir yolu olduğunu sanmıyorum.

suleymandy

Centipat
Makaleler
2
Yer
Sun
Yan hesaplarınla yaptıysan, YouTube onları bot sayıyor ve o hesapları yavaş yavaş engellemeye başlıyor, 50 hesabınızın sadece 7-8'i abone olarak kalır diğerleri abonelikten çıkar ve YouTube belki bir şansla kapatabilirde kapatmayabilirde hesabınızı.

Yeni konular

Yukarı