YouTube Analytics Trafiğinin Kaynağını Bulma

chalr

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, sorum bir nebze zor olacak fakat şöyle anlatmaya çalışayım. Benim bir Far Cry 2 İnceleme videom var YouTube'da, linki bu:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoya Ekşi Sözlük'ten gelen bir trafik var, bir kişi gelip baştan sona kadar izlemiş. Hangi entryde olduğunu aradım fakat bulamadım, benim tahminimce gömülü bir linkte olduğu için linki Google'dan aratılınca bulamıyorum. Bir ihtimal daha var tabii, özelden yazmış olabilirler. Bunu bulmamın bir yöntemi varsa bilen birisi yardımcı olabilir mi? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekşi sözlük veya farklı bir sosyal medya sitesinden gelen tarifkler harici trafik diye işlenir hocam. YouTube studioya girip soldan analizlere basın daha sonra erişime tıklayın trafik kaynağı türlerinde daha fazla göstere basın oradan da hariciyi seçince hangi siteden kaç tıklanma gelmiş görebilirsiniz.

Ekşi sözlük veya farklı bir sosyal medya sitesinden gelen tarifkler harici trafik diye işlenir hocam. YouTube studioya girip soldan analizlere basın daha sonra erişime tıklayın trafik kaynağı türlerinde daha fazla göstere basın oradan da hariciyi seçince hangi siteden kaç tıklanma gelmiş görebilirsiniz.
Teşekkürler fakat benim sorduğum bu değil, ben trafiğin kaynağını merak ediyorum. Yani nerde paylaşılmış.

Geri
Yukarı