YouTube arama tahminlerimde aramadığım şeyler çıkıyor

Eki Görüntüle 1798584

Bende de aynı sorun var. Önceden böyle bir şey olmamıştı. Arama geçmişim de izleme geçmişimde açık ama orada saçma sapan şeyler yok sadece arama tahminlerinde sıkıntı var.
Hocam youtube algoritmasının saçmalığı tamamen içiniz rahat olsun

Merhaba. Sorunu çözebildiniz mi?

Bende de aynı sorun oluştu. YouTube arama geçmişim kapalı. Arama kısmına ben bir şey yazmadan hiçbir şey çıkmıyordu son 2 gündür aramadığım veya öneri olarak bana sunabileceğinden alakasız kanallar ya da videolar çıkmaya başladı. Arama geçmişimi dikkatli incelediğimde izlemediğim hint Pakistan videoları karşıma çıktı. Şifremi değiştirdim bütün cihazları kontrol ettim herhangi bir sorun gözükmüyor. Mantıklı bir açıklama ya da çözüm bulan var mı?

Aynı sorunun bir farklısı bende oldu arama geçmişim kapalı fakat izlediğim ve beğendiğim videolar saçma sapan hint videoları çıkıyor acaba başka biri hesabıma erişimmi sağladı?

Aynı sorunun bir farklısı bende oldu arama geçmişim kapalı fakat izlediğim ve beğendiğim videolar saçma sapan hint videoları çıkıyor acaba başka biri hesabıma erişimmi sağladı?
Hayır hocam bende de paki veya hint tarzı videolar öneriliyordu. Büyük ihtimalle oralarda nufüs yoğun olduğundan ve fazlaca arandığından alakasız şekilde bize de öneriliyor. Hesabınız tehlikede değil

Böyle bir videoyu izleyip beğenmişim mesela haberim yok oysaki.
1685476374483.png

Yeni konular

Geri
Yukarı