YouTube beğenmeme sayılarını kapatmış

Daha fazla  
Birkaç videoda dolaşıyordum. Fark ettim ki YouTube videolarında beğenmeme sayıları gözükmemeye başlamış. Sizce YouTube neden böyle bir politika izlemiş olabilir? Bunu yaparak neyi amaçlamış olabilirler?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20210701-233636_YouTube.jpg
    Screenshot_20210701-233636_YouTube.jpg
    47,1 KB · Görüntüleme: 24
  • Screenshot_20210701-233652_YouTube.jpg
    Screenshot_20210701-233652_YouTube.jpg
    80,3 KB · Görüntüleme: 23
Bende hâlâ gözüküyor. Yükleyen kişinin gizlemediğinden emin misiniz?

Ayrıca deney yapıyorlardı. Bunun bir parçası olabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Birkaç videoda dolaşıyordum. Fark ettim ki YouTube videolarında beğenmeme sayıları gözükmemeye başlamış. Sizce YouTube neden böyle bir politika izlemiş olabilir? Bunu yaparak neyi amaçlamış olabilirler?

Yorumlardan bahsediyorsanız bayağıdır öyle. Videonun kendisi için diyorsanız bende hala gözüküyor.

Yok, hocam. Eminim, hangi videoya bakarsam bakayım hepsinin beğenmeme butonları gözükmüyor.
Deneyin bir parçası olmuşsunuz gibi duruyor. Belirli kullanıcılara beğenmeme sayıları gözükmeyecekmiş.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bunu kanal sahipleri yapıyor veya YouTube kids için içerik üreten kanallar kapalı oluyor ama ben şu an YouTube'da geziyorum ve böyle bir sorun yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı