YouTube bizi mi izliyor?

Burada tr-TR yazıyor. Galiba buradan gördü.

Dosya Ekleri

• resim_2021-04-04_164310.png
    resim_2021-04-04_164310.png
    11,5 KB · Görüntüleme: 45
Bu kadar paranoyak olmayın. Kendinize yazık.
Yok yav paranoyaklık değil sadece nasıl yaptığını merak ettim. :D
User agent, kullandığınız tarayıcının web sitelerine gönderdiği bir metin. Mesela ben user-agent'imi kişiselleştirdim ve bu yüzden kullandığım cihaz değişik gözüküyor. Tesla'dan yazıyormuşum gibi.

Evet.
Bu User agent öyle profil resmi gibi kişiselleştirilebilen bir şey mi yoksa siz custom bir tarayıcı mı kullanıyorsunuz?

Bu User agent öyle profil resmi gibi kişiselleştirilebilen bir şey mi yoksa siz custom bir tarayıcı mı kullanıyorsunuz?
Firefox gibi bir tarayıcıda kolayca kişiselleştirebilirsiniz.
Chrome ve diğer chromium tabanlı tarayıcılar için:
1617544386040.png

Ve bunu düzenliyelim.
1617544416188.png

Normal kullanıcı için önerdiğim eklentiler
Privacy Badger
KB SSL Enforcer
HTTPS Everywhere
AD Guard& uBlock Origin
Edit This Cookie

Birde hem sizi çok uğraştıracak ama bi o kadarda sağlam bi eklenti:
No Script
(No Script eklentisini kullanan diğer Track eklentilerini kullanmasına gerek yok)
No Script'i kullandığınız zaman siteler düzgün çalışmaz.Eklenti ayarlarından 1-2 yeri güvenilir yapıp site içeriğine ulaşabilirsiniz.(İşin pis yanı her girdiğiniz siteyi güvenilir olarak işaretlemeniz gerekiyor) Fazla zamanım yok :) kullanıp görebilirsiniz. No Script'i ekleyip Yukarıda attığım browser test'i tekrar yapın arada ki farkı görün...
[Hızlı yazdım noktalama veya devrik cümle varsa özür dilerim]

Normal kullanıcı için önerdiğim eklentiler
Privacy Badger
KB SSL Enforcer
HTTPS Everywhere
AD Guard& uBlock Origin
Edit This Cookie

Birde hem sizi çok uğraştıracak ama bi o kadarda sağlam bi eklenti:
No Script
(No Script eklentisini kullanan diğer Track eklentilerini kullanmasına gerek yok)
No Script'i kullandığınız zaman siteler düzgün çalışmaz.Eklenti ayarlarından 1-2 yeri güvenilir yapıp site içeriğine ulaşabilirsiniz.(İşin pis yanı her girdiğiniz siteyi güvenilir olarak işaretlemeniz gerekiyor) Fazla zamanım yok :) kullanıp görebilirsiniz. No Script'i ekleyip Yukarıda attığım browser test'i tekrar yapın arada ki farkı görün...
[Hızlı yazdım noktalama veya devrik cümle varsa özür dilerim]
Teşekkürler, bakacağım.
Firefox gibi bir tarayıcıda kolayca kişiselleştirebilirsiniz.
Chrome ve diğer chromium tabanlı tarayıcılar için:
Eki Görüntüle 957304
Ve bunu düzenliyelim.
Eki Görüntüle 957306
Havalı 😎

Geri
Yukarı