YouTube bölümleri görünmüyor

Makaleler
16
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Web Yazılım
Merhaba arkadaşlar.
YouTube'a video yüklerken seçtiğim dakikalarda video içinde bölümler gözüküyordu ancak artık nedenini bilmediğim bir şekilde bir hata olmamasına rağmen gözükmüyor.
Önceden sorun olmayan videolarda da gözükmüyor bu arada. Shadowban tarzı bir şey gelmiş olabilir mi?

Adsız.png

Adsız2.png

@Recep Baltaş Bilginiz var mı hocam?

Son düzenleme:
Bende de aynı sorun var, 8 videonun hepsinde bölümler vardı. Sonra birdenbire hepsinde bölümler gözükmemeye başladı. Strike'ya da shadowban diye düşünüyorum ama herhangi bir bildirim gelmedi. Kanalımda kısıtlama olup olmadığını nasıl öğrenebilirim?

Bende de aynı sorun var, 8 videonun hepsinde bölümler vardı. Sonra birdenbire hepsinde bölümler gözükmemeye başladı. Strike'ya da shadowban diye düşünüyorum ama herhangi bir bildirim gelmedi. Kanalımda kısıtlama olup olmadığını nasıl öğrenebilirim?

Merhaba çözebildiniz mi acaba?

ben de aynı sorunu yaşıyorum. henüz bir çözüm bulamadım.

edit: işin garip tarafı premium hesabım var ve hesaptan çıkınca tekrar açıyorum videoyu bölümler gözüküyor. inanılmaz saçma.

Dosya Ekleri

• IMG_6759.jpg
    IMG_6759.jpg
    243,5 KB · Görüntüleme: 22
Son düzenleme:
Bu durumu ben de yaşıyorum, eskiden görebildiğim; ''youtube otomatik bölümler''i artık göremiyorum lakin başka kanallarda sorunsuz ''youtube otomatik bölümler'' çalışıyor. Durumu çözebilmiş miydin?

Yeni konular

Geri
Yukarı