Youtube Hakkında Düşünceleriniz

Makaleler
4
Yer
Denizli
YouTube ve Youtuber olarak bahsedilen kanal sahipleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce iyi bir platform mu?
Ben birçok Youtuber arkadaşımızın prim için birbirine salladığı, yalandan kapak fotoğrafları koyulan, 0-5 yaş çocukların vakit geçirmesi için ellerine verilen telefondaki saçma uygulama olduğunu düşünüyorum. YouTube 2 sevdiğim yanı - en azından- zaman geçirebilecek bir yer olması ve bilgisayar konusunda olsun ders konusunda olsun yardımcı olabilmesi güzel bir şey. Sizin de düşüncelerinizi yorumlara bekliyorum. Bu konu hakkında konu açıldı mı bilmiyorum ama açıldıysa da güncel olsun bu konu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arada güzel içerikler de olsa %90'ı gereksiz kişiler ve videolar ile dolu olan bir platform olduğunu düşünüyorum. İlkokul çocuklarına büyüyünce ne olmak istiyorsun diye sorulduğunda Youtuber'lık demeleri bence kötüye kullanılan bir platform olduğunu gösteriyor.

YT Turkiye copluk fakat yurt disindaki oyun kanallari gercekten cok iyi. Size bir kanali onermek istiyorum eger yabanci YouTuberlardan Minecraft izliyorsaniz. Buraya sadece sarki soyledigi videoyu atiyorum, Wilbur Soot yazarak kanalini bulabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son zamanlarda iyice bozulan marka bana göre yalan reklam vermeleri ( GTA 5 Mobil diye reklam çıktı. ) ve üst üste reklam vermeleri gerçekten çok gıcık bir olay.

Para kazanma kapatılırsa düzene girer. Yoksa para kazanma hayali ile saçma sapan şeyler yüklemeye devam edecekler.
O Dediğiniz şey olmaz o işi unutun.
YouTube ve Youtuber olarak bahsedilen kanal sahipleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce iyi bir platform mu?
Ben birçok Youtuber arkadaşımızın prim için birbirine salladığı, yalandan kapak fotoğrafları koyulan, 0-5 yaş çocukların vakit geçirmesi için ellerine verilen telefondaki saçma uygulama olduğunu düşünüyorum. YouTube 2 sevdiğim yanı - en azından- zaman geçirebilecek bir yer olması ve bilgisayar konusunda olsun ders konusunda olsun yardımcı olabilmesi güzel bir şey. Sizin de düşüncelerinizi yorumlara bekliyorum. Bu konu hakkında konu açıldı mı bilmiyorum ama açıldıysa da güncel olsun bu konu.
İstediğim şeyin bulunması zamanı yakıyor olması iyi birşey nimet desem yalan olmaz ama sinirime dokunan yanı ağır basıyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı