YouTube hesabi istem dışı video begeniyor ve abone oluyor

Mordo RS

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle bot basma sitelerine izin vermedim ama eski PC'me Total overdose oyununu indirirken otomatik olarak binlerce YouTube sekmesi açıldı bende PC'ye format atacaktım. Umursamadım daha sonra yeni PC aldım eski PC'ye hesabı hiç girmedim ama 1000'den fazla kanala abone olunmuş ve etkinliklerden begenileri sıfırladıktan dakikalar sonra beğeni sayısı 5000'i geçiyor. Şifremi degistirdim ve izinleri kontrol ettim farklı bir site yok. Bunun çözümü var mıdır? Benzer sorunlar vardi ama çözüm bulamadım forumda, yardımcı olursanız sevinirim.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20210223-022849_YouTube Vanced.jpg
    Screenshot_20210223-022849_YouTube Vanced.jpg
    92,5 KB · Görüntüleme: 245
  • 20210223_022941.jpg
    20210223_022941.jpg
    9,4 KB · Görüntüleme: 240
Son düzenleyen: Moderatör:
İlk olarak bu YouTube hesabına giriş yaptığınız cihazlara virüs taraması yaptırın.

Akıllı telefonlarda virüs taraması için ne uygundur bilmiyorum. Eğer bilginiz varsa en düzgün tarama yapanı yükleyip kullanın ya da bağlantıda önerdiğim iki yazılımı yükleyip tarama yapın. Sonra ikisini de kaldırabilirsiniz. Ya da ESET için koruma lisansı satın alarak kullanabilirsiniz.
Hesabınıza bilgisayardan giriyorsanız ayrıca bilgisayarınızı virüs taramasından geçirin.
İlk olarak AdwCleaner ve Malwarebytes ile tarayın. Sonra bu yazılımları kaldırın.
Sonra Kaspersky IS kurun. Tam tarama vb. gerçekleştirin.

Google hesap şifrenizi değiştirin. Lütfen zor bir şifre oluşturun.

Screenshot_9.png

Örnek: 43o@27!NG*Bn@WUMf!S7%5^8
BitWarden uzantısı ile parola oluşturabilirsiniz.

Screenshot_8.png

Google hesabınıza bağlı uygulamaları kontrol edin. Bilmediklerinizi tamamen kaldırın.
Google hesabınızın açık olduğu cihazları kontrol edin. Aynı şekilde bilmediklerinizi kaldırın.

Son düzenleme:
Hocam şifreleri değiştirdiğinizden eminseniz abone olduğunuz kanallardan kurtulmak için şu yöntemi kullanabilirsiniz;

- YouTube linkine gidin.
-Boş bir yere sağ tık yapıp İncele'ye tıklayın.
-Sağ tarafta çıkan panelin üst sekmesinden Console'u seçin.
-Aşağıda verdiğim kodu kopyalayıp yapıştırın.
-Bunu birkaç kez yapmanız durumunda bütün abone olduğunuz kanalları temizlemiş olursunuz.

[CODE title="Kod"]function reddit_strangestringtobesafe_unsubscribe(channel){channel.click();document.querySelector("#main yt-button-renderer#confirm-button").click();}Array.prototype.forEach.call(document.querySelectorAll("paper-button[subscribed].ytd-subscribe-button-renderer"), function(el){setTimeout(function(){reddit_strangestringtobesafe_unsubscribe(el);}, 10);});
[/CODE]

Tüm beğenileri silmek istiyorsanız;

- Welcome to My Activity adresine girip Google hesabınızla giriş yapın.
-Önünüze "Beğendiğiniz ve beğenmediğiniz YouTube videoları" başlığı geldiyse doğru yerdesiniz.
-Soldaki menüden "Tümünü Sil"e tıklayın.
-Önünüze çıkan uyarıda "Sil" butonuna basın.
-Böylelikle tüm YouTube beğenileri silinmiş olacaktır. Kontrol etmek için https://www.youtube.com/playlist?list=LL linkini ya da YouTube sol menüdeki "Beğendiğiniz videolar" sekmesini kontrol edebilirsiniz.

Anlatım bana aittir.

Hocam şifreleri değiştirdiğinizden eminseniz abone olduğunuz kanallardan kurtulmak için şu yöntemi kullanabilirsiniz;

- YouTube linkine gidin.
-Boş bir yere sağ tık yapıp İncele'ye tıklayın.
-Sağ tarafta çıkan panelin üst sekmesinden Console'u seçin.
-Aşağıda verdiğim kodu kopyalayıp yapıştırın.
-Bunu birkaç kez yapmanız durumunda bütün abone olduğunuz kanalları temizlemiş olursunuz.

[CODE title="Kod"]function reddit_strangestringtobesafe_unsubscribe(channel){channel.click();document.querySelector("#main yt-button-renderer#confirm-button").click();}Array.prototype.forEach.call(document.querySelectorAll("paper-button[subscribed].ytd-subscribe-button-renderer"), function(el){setTimeout(function(){reddit_strangestringtobesafe_unsubscribe(el);}, 10);});
[/CODE]

Tüm beğenileri silmek istiyorsanız;

- Welcome to My Activity adresine girip Google hesabınızla giriş yapın.
-Önünüze "Beğendiğiniz ve beğenmediğiniz YouTube videoları" başlığı geldiyse doğru yerdesiniz.
-Soldaki menüden "Tümünü Sil"e tıklayın.
-Önünüze çıkan uyarıda "Sil" butonuna basın.
-Böylelikle tüm YouTube beğenileri silinmiş olacaktır. Kontrol etmek için https://www.youtube.com/playlist?list=LL linkini ya da YouTube sol menüdeki "Beğendiğiniz videolar" sekmesini kontrol edebilirsiniz.

Anlatım bana
Cevabınız için teşekkürler ama beğenileri temizledikten dakikalar sonra tekrar geliyor abone için verdiginiz kodu veya benzerini denemiştim sanırım artık etkisiz halde. Bu arada video beğenilerine rağmen izleme geçmişinde gözükmüyor.

Bu arada video beğenilerine rağmen izleme geçmişinde gözükmüyor.
Hocam bunun nedeni izleme geçmişinizin kapalı olması olabilir. İzleme geçmişi kapalı olan hesaplarda videoyu beğenseniz dahi izleme geçmişine düşmez.

Ayrıca abonelikleri silme kodunu 2 gün önce denediğimde hiçbir sorun yoktu. Herhangi bir yanlış yapmadığınızdan emin misiniz? Beğeniler yöntemi ise benim denemediğim fakat doğruluğundan emin olduğum bir yöntemdi. O konuda bir şey diyemiyorum maalesef. Ama abonelik silme kodu 2 gün öncesine kadar çalışıyordu.

Hocam bunun nedeni izleme geçmişinizin kapalı olması olabilir. İzleme geçmişi kapalı olan hesaplarda videoyu beğenseniz dahi izleme geçmişine düşmez.

Ayrıca abonelikleri silme kodunu 2 gün önce denediğimde hiçbir sorun yoktu. Herhangi bir yanlış yapmadığınızdan emin misiniz? Beğeniler yöntemi ise benim denemediğim fakat doğruluğundan emin olduğum bir yöntemdi. O konuda bir şey diyemiyorum maalesef. Ama abonelik silme kodu 2 gün öncesine kadar çalışıyordu.

Geçmişim Açık Benim izlediğim videolar gözüküyor beğeni ve abone silme bir işe yaramaz anında yeniden çoğalıyor

Yeni konular

Geri
Yukarı