YouTube hesabım askıya alındı

woeP

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
CPU: AMD Ryzen 5 2600x GPU: GIGABYTE GeForce RTX 2060 6GB RAM: 2x8GB 3MHz Anakart: B450M S2H
Merhaba Forum Severler,

Bugün YouTube'a girmeye çalışırken hesabımın askıya alındığını gördüm. Oysa ki YouTube hesabımda bir içerik üretmiyorum. Sadece ETS 2 Multiplayer oyununda reportladığım oyuncuların kanıt videoları bulunuyor. Hesabımın askıya alınmasının sebebi videolardan başka bir şey belli ki. Bunun bir hata olduğuna dair YouTube'a bir bildiri gönderdim fakat kim bilir ne zaman cevaplanır.

Eğer bu bir hata değilse Hesabım neden ötürü askıya alınmış olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kullandiginiz muzikler bunun sebebi olabilir. Ikinci bir neden olarak yasinizi dogruladiysaniz 18 yasin altinda olanlarin hesaplarini kapatiyorlar. Kardesime verdigim Gmail hesabi bunun yuzunden kapatildi ve o Gmail'e kayitli olan tum hesaplarim yok oldu.

Merhaba forum severler,

Bugün YouTube'a girmeye çalışırken hesabımın askıya alındığını gördüm. Oysa ki YouTube hesabımda bir içerik üretmiyorum. Sadece ETS 2 multiplayer oyununda reportladığım oyuncuların kanıt videoları bulunuyor. Hesabımın askıya alınmasının sebebi videolardan başka bir şey belli ki. Bunun bir hata olduğuna dair YouTube'a bir bildiri gönderdim fakat kim bilir ne zaman cevaplanır.

Eğer bu bir hata değilse hesabım neden ötürü askıya alınmış olabilir?

Mail atmışlardır nedenini bir bak.

Benzer sorun arkadaşımın başına geldi. Profil fotoğrafını sakıncalı bir şey yapıp bir videoya yorum yapmış. O kanalı kapatılmış. Sonra başka bir kanal açıp aynı fotoğrafı koyup tekrar başka bir videoya yorum yapmış. Ondan sonra E-posta adresine bağli tüm kanallar askıya alınmış. Ortak youtube kanalımız da silindi.

İtiraz etmek istediğim Youtube hesabımın URL'sini istiyor fakat askıya alındığı için URL'sine erişim sağlıyamıyorum. İnternette araştırma yaptığımda ise bir yöntem buldum fakat 2018 yılının Google+ında oluyor sadece. Şuanda olmuyor. Bilgisi olan var mı URLsini bulmam konusunda

İtiraz etmek istediğim Youtube hesabımın URL'sini istiyor fakat askıya alındığı için URL'sine erişim sağlıyamıyorum. İnternette araştırma yaptığımda ise bir yöntem buldum fakat 2018 yılının Google+ında oluyor sadece. Şuanda olmuyor. Bilgisi olan var mı URLsini bulmam konusunda
Geçmişten kontrol etmeyi deneyebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı