YouTube hesabım çalındı ve kapatıldı

Furkan1978

Hectopat
Daha fazla  
Kısa bir süre önce YouTube hesabıma benim hiçbir haberim olmadan videolar yüklendi. Birilerinin oyun hack videoları kopyalanıp kanalıma yüklendi ve kanalım kalıcı olarak kapatıldığını söyleyen bir e-posta geldi. Durumun şurasını anlamıyorum nasıl oluyorda inanılmaz zor şifreli ve 2 aşamalı doğrulamadan tam 3 tane olan bir hesaba kullanıcı erişiyor? Benim telefonuma onay gelmeden kimse hesabıma giremez. Ayrıca giriş yapılan cihazlardada sadece telefon ve bilgisayarım vardı. Hala bu videoların nasıl yüklendiğini anlamıyorum kimse benim hesabıma girmemiş. Nasıl oluyor da benim kanalıma videolar yükleniyor? YouTube'a e-posta gönderdim bu kanalı geri açmanın yolu var mıdır?

YouTube kanalım vardı bu konuları araştırıyordum öncelikle bi' forum doldurman lazım, YouTube'ye Twitter'den yaz. Oradaki mesajlara genellikle bakıyorlar, YouTube'nin support mailine e-Posta atman gerekiyor.

Hala bu videoların nasıl yüklendiğini anlamıyorum kimse benim hesabıma girmemiş. Nasıl oluyor da benim kanalıma videolar yükleniyor?
Dostum gerçekten zor bir iş diye biliyorum. wtcN'in de kanalı bu yollarla çalınmıştı. O'da kendisine bir mail bile gelmemesi yüzünden büyük çaresizlik içinde kalmıştı.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı