Youtube İçin Kurgu Programı Önerisi

MrMimir

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba değerli Technopat Sosyal sakinleri :). Youtube'un tamamen pirime dönmüş dünyasında kalitesiz işler yaparak ünlü olanların aksine hakikaten (zorda olsa) kaliteli videolar kurgulamaya çalışarak Youtube Türkiye'ye katkıda bulunmak istiyorum. Fakat Adobe Premiere gibi bütçemi fazlasıyla açan programlar yerine yarı profesyonel bir program arayışındayım. Kullanımı kolay bana sıkıntı çıkarmayacak ücretsiz yada az ücretli kolay erişebileceğim program öneriniz var mı ? ( Camtasia dışında. O şu anlık değerlendirme aşamasında )

Merhaba MrMimir, düzenleme işlemleri için Sony Vegas Pro adlı program var. Kullanımı basit ve yarı profesyonel bir program. Kesinlikle Camtasia dan kat ve kat daha iyi. Az ücretli bu tarz grafik programları bulmak zor ama gene de fiyatını belirtmek isterim. Steam den almak istediğin taktirde 1099 TL fiyatı var.

forumda crack önermek yasak mı bilmiyorum ama eğer dediğin gibi bir düşüncen varsa premier ile after effect i harmanlaya bilirsin adobe programlarından. Sinema tv öğrencisiyim ve ikisi ile dünyalar yaratabilirsin :D hatta after effect yapacağın kurgu için bile yeterli olacaktır. ayrıca ae de yapacağın efektler seni farklı kılacağından eminim . oyun videolarında görsel bir fark yaratır mı bilmiyorum ama kısa film veya günlük çekilen herhangi bir videoda bile colour edition un çok önemlli yeri var ona bir göz atmanı tavsiye ederim

forumda crack önermek yasak mı bilmiyorum ama eğer dediğin gibi bir düşüncen varsa premier ile after effect i harmanlaya bilirsin adobe programlarından. Sinema tv öğrencisiyim ve ikisi ile dünyalar yaratabilirsin :D hatta after effect yapacağın kurgu için bile yeterli olacaktır. ayrıca ae de yapacağın efektler seni farklı kılacağından eminim . oyun videolarında görsel bir fark yaratır mı bilmiyorum ama kısa film veya günlük çekilen herhangi bir videoda bile colour edition un çok önemlli yeri var ona bir göz atmanı tavsiye ederim
Çok pahalı :D . Korsana karşı da fobim var. Ama halledeceğim.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı