YouTube için oyun tavsiyesi

Ek01000

Hectopat
Makaleler
4
Yer
Birmingham
Daha fazla  
Arkadaşlar selamlar, biraz garip bir konu ama yine de fikrinizi merak ettim. YouTube ve Twitch'e eş zamanlı olarak içerik üreten bir insanım. Bazı videolar iyi izleniyor bazı videolar çok izlenmiyor sizce hangi tür oyunlar ya da hangi oyunlar dikkat çeker. Bunu bilmek çok zor biliyorum ama siz hangi tür oyun videolarını izlemekten zevk alıyorsunuz veya izliyorsunuz. Ona göre oyun da alırım bana hiç fark etmez. Gerçekten merak ettim fikrinizi. Teşekkürler.

Arkadaşlar selamlar, biraz garip bir konu ama yine de fikrinizi merak ettim. YouTube ve Twitch'e eş zamanlı olarak içerik üreten bir insanım. Bazı videolar iyi izleniyor bazı videolar çok izlenmiyor sizce hangi tür oyunlar ya da hangi oyunlar dikkat çeker. Bunu bilmek çok zor biliyorum ama siz hangi tür oyun videolarını izlemekten zevk alıyorsunuz veya izliyorsunuz. Ona göre oyun da alırım bana hiç fark etmez. Gerçekten merak ettim fikrinizi. Teşekkürler.

Her gün değişebilir, bir gün Minecraft çok izlenir diğer gün izlenmez, başka bir oyun izlenir, böyle değişebilir ama herkesin izlediği bir oyunda vardır sanırım.

M&B Bannerlord
Mark of the Ninja
Ori and the Blind Forest
Remnants of Naezith
Splinter Cell Blacklist/Conviction
Bioshock 1/2/Infinite
Metal Gear Solid 5 the Phantom Pain
Control
Assasin's Creed Origins/Odyssey
Batman Arkham Asylum/City/Knight

Her gün değişebilir, bir gün Minecraft çok izlenir diğer gün izlenmez, başka bir oyun izlenir, böyle değişebilir ama herkesin izlediği bir oyunda vardır sanırım.
Evet, her gün değişecek bir durum sonuçta "trend". Ama elbette şuanın "trend"ine uygun bir oyun vardır.
M&B Bannerlord
Mark of the Ninja
Ori and the Blind Forest
Remnants of Naezith
Splinter Cell Blacklist/Conviction
Bioshock 1/2/Infinite
Metal Gear Solid 5 the Phantom Pain
Control
Assasin's Creed Origins/Odyssey
Batman Arkham Asylum/City/Knight
Assasin's Creed Odyssey ve M&B Bannerlord'a sahibim. Ancak bu videoları nasıl izletebilecek hale getirebilirim ki? Yani hikaye odaklı oyunlar sadece ilk çıktığı zamanlar izlenir gibi geliyor. M&B Bannerlord konusunda da iyi bir oyuncu sayılmam. Ufak bir gruba bile esir düşebiliyorum :(.

Üstteki arkadaşların önerdiği oyun çok güzel ama burada YouTube kitlesini düşünmekte fayda var genel olarak platformu küçük yaşlı kardeşlerimiz kullandığını varsayarsak PUBG Mobile, Minecraft, Roblox, Valorant, League of Legends, CS:GO gibi oyunlar onların ilgisini daha çok çekebilir.

Evet, Valorant'ı yayınlarda oynuyorum. Gayette keyifli oluyor ama onu YouTube'a uyarlamak için "best moments" gibi bir şey gerekebilir. Zamanla oluşacaktır.

Önceden bir yerden prim kasıp ilerleyebilirsin belki böyle yükselen bayağı YouTuber var sanırsam.

Geri
Yukarı