Youtube için video hazırlama programı önerisi

BlackPanda

Hectopat
Daha fazla  
Youtube'a video hazırlamak için program önerisi istiyorum. Ücretsiz olursa benim için daha iyi olur. Arayüz kullanımı basit program arıyorum, önerilerinize açığım.

hocam fraps ve ops nasıldır?.Sistemimi yeni aldığım için virüs bulaşmasından korkuyorum,direk programı kendi sitesinden indirmek bana daha güvenli geliyor.
Fraps video kaydetme programıdır. Video kaydetme dışında herhangi bir görevi yoktur. Ops dediğiniz sanırım obs o da aynı şekilde video kaydetmek ve yayın yapmakta kullanılır.
Fraps video kaydetme programıdır. Video kaydetme dışında herhangi bir görevi yoktur. Ops dediğiniz sanırım obs o da aynı şekilde video kaydetmek ve yayın yapmakta kullanılır.
Benim fikrim tabii ki obs'dir. Ücretsiz bir program kendi sitesinden indirebilirsiniz.

Ekran kartım AMD. Sanırım onda da vardı kayıt yapma programı,o nasıldır?
Adobe premiere kullanmayı bilmiyorsanız obs ile kaydedip camtasia ile düzenlemenizi öneririm. Vakit bulunca ve kanalınızı büyütünce adobe premiere geçiş yapabilirsiniz.

Obs ile kaliteli videolar çekebilir ve yayın açabilirsiniz.
Adobe Premiere Pro ile videoları bayağı kaliteli editliyebilirsiniz.
Obs beleş. Premiere Pro crack. :D

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı