YouTube iftira videosunu nasıl siler?

Hurma Ağacı

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar, biri bana YouTube'dan iftira attı, bana dolandırıcı dedi olmadığım halde ve YouTube'un onu kaldırması için ne yapabilirim? İftira seçeneğinde her şeyimi istiyor. 10-15 hesap gerekiyormuş. Sizce YouTube kaldırır mı? Görür mü daha doğrusu?

Arkadaşlar, biri bana YouTube'dan iftira attı, bana dolandırıcı dedi olmadığım halde ve YouTube'un onu kaldırması için ne yapabilirim? İftira seçeneğinde her şeyimi istiyor. 10-15 hesap gerekiyormuş. Sizce YouTube kaldırır mı? Görür mü daha doğrusu?

Size iftarı attığını nasıl kanıtlayacaksınız? Siber suçlara şikayet etmeyi dene.

Sen sana iftira atıldığını kanıtlayabilirsen ancak böyle bir şey olabilir. YouTube bu yüzden kanıt istiyor senden. Olayın doğruluğu kanıtlanırsa o zaman kaldırılabilir.

Kabul ederler mi ona bir şey diyemem işte, videoyu atsanıza.

Haksız yere adınız karalanmaya çalışılıyorsa bunu desteğe bildirin. İlgileneceklerdir.

Yapmaya çalışacağım umarım olur.
Sen sana iftira atıldığını kanıtlayabilirsen ancak böyle bir şey olabilir. YouTube bu yüzden kanıt istiyor senden. Olayın doğruluğu kanıtlanırsa o zaman kaldırılabilir.

Yazmadığım bir şeyi yazmışım gibi gösterdi ve ben yazmadım ama YouTube'a günde 1 milyon video atılıyor onu mu görücekler peki kaç bildiri ister video 200 300 görüntülenme bile değil en son baktığımda 69'du.

Yazmadığım bir şeyi yazmışım gibi gösterdi ve ben yazmadım ama YouTube'a günde 1 milyon video atılıyor onu mu görücekler peki kaç bildiri ister video 200 300 görüntülenme bile değil en son baktığımda 69'du
Bu konuda bir fikrim yok maalesef dostum. Sen telif haklarında bulun ve sana istediği hesaplardan verebildiklerini vermeye çalış. Eğer videoda senin fotoğrafın bulunmuyorsa yani senin sen olduğunu gösteren herhangi bir şey yoksa videonun kaldırılması biraz zor.

Bu konuda bir fikrim yok maalesef dostum. Sen telif haklarında bulun ve sana istediği hesaplardan verebildiklerini vermeye çalış. Eğer videoda senin fotoğrafın bulunmuyorsa yani senin sen olduğunu gösteren herhangi bir şey yoksa videonun kaldırılması biraz zor.

Videonun küçük fotosu şu ben küfür ediyorum Discord'da ama o çocuk Discord'da benim adımı yazmış profilimi koymuş yazmışım gibi gösteriyor.

Videonun küçük fotosu şu ben küfür ediyorum Discord'da ama o çocuk Discord'da benim adımı yazmış profilimi koymuş yazmışım gibi gösteriyor.
O zaman siz şikayetinizde bulunun. YouTube kaldırırsa kaldırır diye düşünüyorum ama yinede çok ihtimal vermiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı