YouTube izlenme arttırmak

isimsizyerli

Centipat
Arkadaşlar montaj kanalları nasıl patlıyor? Bir montaj kanalı olan arkadaşla iletişime geçtim ve nasıl yaptığını sordum kanal trafik yakaladı dedi. Aynı video tarzlarını bende yapıyorum ama tutmuyor ve garip olan her gün 200 abone artıyor ben ise gerçekten yavaş ilerliyorum. Benim de neredeyse eşit içeriğim var bana bir taktik verseniz bu nasıl oluyor hala anlamadım. Facebook'dan kasmadığını söyledi ben de oradan yapmadım hesaplarım kapattım çünkü. Tüm günümü sosyal medyaya ayıramam sadece YouTube kullanıyorum.

Arkadaşlar montaj kanalları nasıl patlıyor? Bir montaj kanalı olan arkadaşla iletişime geçtim ve nasıl yaptığını sordum kanal trafik yakaladı dedi. Aynı video tarzlarını bende yapıyorum ama tutmuyor ve garip olan her gün 200 abone artıyor ben ise gerçekten yavaş ilerliyorum. Benim de neredeyse eşit içeriğim var bana bir taktik verseniz bu nasıl oluyor hala anlamadım. Facebook'dan kasmadığını söyledi ben de oradan yapmadım hesaplarım kapattım çünkü. Tüm günümü sosyal medyaya ayıramam sadece YouTube kullanıyorum.

Hocam yıllar önce yüklenmiş fakat hala çok izlenen videolar var.

Hocam yıllar önce yüklenmiş fakat hala çok izlenen videolar var.

Ama kanalındaki videolar 6 gün önce daha eskisi yok ve 6 gün önce 28 abonesi varmış. Yani eski çok izlenen videolar mı paylaşmalıyım anlamadım.
Trendleri takip et, ona göre montaj yap.

Örnek: Enes batur - yüreğine inan (lyrics)

Cringe ama amaç para kazanmak değil mi?

Para kazanma değil artık telifler vurdu bizi.

Yeni konular

Geri
Yukarı