Youtube İzlenme Sayısı Neye Göre Artıyor?

Yiiiaaaa

Hectopat
Arkadaşlar merak ediyorum da şu her IP'den 1 izlenme sayılıyor falan olayı. Araştırdım ama her kafadan bir ses çıkıyor. Bunun kesin bir cevabı var mı? Yani youtube de bir video izlerken f5 yapsam izlenme artar mı yoksa her IP'den 1 izlenme mi sayılıyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim bildiğim IP başı 1 izlenme sayılıyor. Ancak Modemi kapatıp açtığınızda yeni IP alacağından dolayı bir daha yapabilirsiniz. Yanlış isem düzeltin.

Youtube 301 sayısına izlenim aynı ipden sağlaya biliyor.301 izlenime ulaşıldığı zamanda botlar tarafından video incelemeye alınıyor eğer izlenimler farklı iplerden görüntülenmişse video izlenim sayısı sorunsuz devam ediyor eyer aynı ipden izlemişmiş ise video sahte tıklama etkinliği yüzünden kanalınızın para kapanmasına kadar gidiyor. En azımdam ben youtune çalışırken öyleydi şuanki algoritmayı pek bilmiyorum 🤷‍♂️

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı