YouTube izlenme ve görüntülenme sayısı artmıyor

sametlol21

Hectopat
Merhaba, bugün YouTube'a 2 video yükledim fakat Analytics'te göstermiyor. Ne izlenme sayım artıyor ne de sürem. Bir şarkı telifliydi fakat diğerinde hiçbir sorun yoktu. Nedeni nedir?

Analyticsde mutlaka görüntülenir eğer artmıyorsa izlenmiyordur hocam.
Hayır biri 20 biri 37 izlendi mesela ama analyticste izlenme sürem ve gösterim sayısı artmıyor.
Saat filtrelemesi yapın son 60 dakika olarak görüntülüyor olabilirsiniz 48 saat olarak değiştirip bakın bir de.

Buyrun izlenmiş. Ve analyticsten fotoğrafta bırakıyorum son 28 güne bakıyorum diğer videolarım var fakat bugün yüklediğim 2 video yok.

Dosya Ekleri

• Adsız1.png
    Adsız1.png
    75,3 KB · Görüntüleme: 136
  • Adsız2.png
    Adsız2.png
    26,8 KB · Görüntüleme: 133
Buyrun izlenmiş. Ve analyticsten fotoğrafta bırakıyorum son 28 güne bakıyorum diğer videolarım var fakat bugün yüklediğim 2 video yok.
Hocam şöyle siz genel analyticsden bakıyorsanız 2 güne kadar gözükmez ama içeriğe basıp son videoya basarsanız oradaki analyticsden görebilirsiniz.

Hocam şöyle siz genel analyticsden bakıyorsanız 2 güne kadar gözükmez ama içeriğe basıp son videoya basarsanız oradaki analyticsden görebilirsiniz.
Hemen anlık olarak düşmüyor diye hatırlıyorum.
Diğer videolar anlık olarak düştüğü için meraklandım. Bunlar düşmedi ama. Kesin olarak düşer mi ?
Kontrol ettiğimde para kazanma kısmında da süre artmıyor halen 1 saat izlenme olarak gözüküyor. 2 dakikalık video sadece 0,6 saat izlendi. Düzelir mi bu ?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı