Çözüldü YouTube izlerken bilgisayar reset attı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Raid10

Decapat
Daha fazla  
YouTube'da video izlerken aniden 'dııııt' sesi geldi ve bilgisayarım reset attı herhangi bir mavi ekran veya onarım gelmedi sadece reset attı ve geri yüklendi, bilgisayarımın işletim sistemi Windows 10 yardımcı olursanız çok güzel olur şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Selam problemimi Vatan Bilgisayar Mersin Şubesi'nde çalışan Can adında iki arkadaş çözdü. İkisinin adı da Can çok teşekkür ediyorum kendilerine. Önce 1050 PSU da denedik problem çözülmedi. Sonra PCI-E dikey bağlama kablosunun bozuk olduğunu düşünerek direk anakart üzerinden ekran kartını bağladık. Ekran kartını direk anakarta PCI-E uzatma aparatı olmadan deneyince sorunumuz ortadak kalktı. Yeni PCI-E kablosu alacaktım dikey konumlandırmak için. Can adında bir görevli bir bakabilirmiyim dedi. Biostan PCI-E ile ilgili bir ayarı Gen3 olarak değiştirince problem ortadan kalktı. Akşam hava serinlesin de bir kilo baklava alıp teşekkür edeceğim kendilerine 🙂
Konuyu ben de hortlatayım yeni pc topladım youtube videosu açar açmaz reset atıyor. bileşenler şu şekilde.

i5 12600K
MSI MAG Z690 Tomahawk Wifi Anakart
Thermaltake 4x8GB Toughram RGB 400mhz CL19 RAM
MSI Geforce RTX 3080 Gaming Z Trio 12G LHR Ekran kartı
Samsung 980 Pro 1TB SSD
Thermaltake View 51 Snow Kasa
Thermaltake 6 adet Quad Riing 120mm ARGB Fan
Thermaltake TH360 AIO Sıvı soğutma
Thermaltake Toughpower 750W Gold PSU
Youtube videosu açar açmaz önce hdmi sinyali gidiyor sonra cihaz kendini resetliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı