Youtube Kanal Açma

gemiciadam

Kilopat
Yer
İzmir - KARŞIYAKA
Daha fazla  
Meslek
Gemi İnşaatı / Makina Mühendisliği
Arkadaşlar öncelikle merhaba,
Bir arkadaşla beraber bir Youtube kanalı açmayı planlıyoruz ben daha önceden twitter instagram takipçi olaylarıyla ilgilendim sıkıldım ve bıraktım. Youtube zevkli gibi geliyor bir yol yordam gösterebilir misiniz ?
Kendi açacağım kanal PC üzerine oyunlar hakkında olmasını istiyorum devamlılık yaparsak görsellerde birkaç ayda başarılı olabilir miyim sizce önerileriniz nedir ?

Hocam elimde, 2 GB ATI Radeon HD 8750 M ekran kartı, İ5 4200M, 8GB RAM, 750 HDD li laptop var.
HP Probook 450 G1.

Birde hocam başka ne üzerine açılabilir mesela kanal, PC üzerine genel olarak açsam hem oyun hem program vs.

Edit, Photoshop gibi işleri iyi yapıyorsanız bu türe yönelebilirsiniz. Ülkemizde az bir kısım bu türe yöneliyor insanları aydınlatmak hoş olmazmiydi? Bunu yaparken bir yandan ülkemizde genellikle gençlerin yöneldiği MMO oyunların (Cs:Go, Lol, Hearthstone) rehberleri veya videolarını çekebilirsiniz.

Hocam öncelikle cevabın için çok teşekkür ederim. Hobi ve iş olarak balık avı olta gibi işlerle uğraşıyoruz aslında hem bu iş üzerine anlatım video hazırlamayı düşünüyorum detaylı olarak sıkmadan 4 5 dakikalık videolar şeklin de sence nasıl olur ? Günde kaç video atmalıyım yada kaç günde bir video atmalıyım sence sonra tasarım açıklama kısmı nasıl oluyor yardımcı olursan sevinirim. Ayrıca PC kanalını da yapacağım onu daha düşünüyorum kafamda teşekkürler şimdiden :)

Hocam slime videosu yaparsan garanti 100 000 izlenme rahat alırsın. :D Şaka bir yana kaliteli içerikler üretirsen, eninde sonunda seni izleyen bir kitleye ulaşabilirsin.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı