YouTube kanalı için isim önerisi

Yanlış anlama kardeşim ama insanın kendi kanalının ismini başkalarına sorması biraz garip geliyor bana. İstememişsin ama o oyunlar ile alakalı isimler koyarsan aranıldığın zaman binlerce kişi çıkar insanların karşısına ve milyon izlenenler varken seni izlemez kimse. Kelime oyunu yaparak bir şeylere sahip olabilirsin. Örnek olarak benim adım “er” ile başlıyor, soyadım ise “ku” ben bunları birleştirip “eRku” diye nick belirledim kendime. Hem özgün hem güzel, bu tarz bir şeylere kafa yorarsan daha mantıklı olacaktır :)

Senin için anlamlı birşeyin kısaltmasını kullanıp kanalına tag yapabilirsin eg. Ndng, ygyo,
İsminle ilgili bir nick bul ya da ismine uyan ve kendi sahiplenebiliceğin bir şey eg. Muratabigf.

Yanlış anlama kardeşim ama insanın kendi kanalının ismini başkalarına sorması biraz garip geliyor bana. İstememişsin ama o oyunlar ile alakalı isimler koyarsan aranıldığın zaman binlerce kişi çıkar insanların karşısına ve milyon izlenenler varken seni izlemez kimse. Kelime oyunu yaparak bir şeylere sahip olabilirsin. Örnek olarak benim adım “er” ile başlıyor, soyadım ise “ku” ben bunları birleştirip “erku” diye nick belirledim kendime. Hem özgün hem güzel, bu tarz bir şeylere kafa yorarsan daha mantıklı olacaktır :)

Benim ilk şöyle düşündüm ismim baş harfi ile ikinci ismimi birleştirince afedersiniz ama sokan oluyor şimdi seninki gibi yapınca seok oldu nasıl.

Yeni konular

Geri
Yukarı